szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Boze ile tutaj jest Kacperków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina-też mam Kacpusia
2005-11-13
Email
Zauważyłam czytając wypodziedzi innych mam ze wiele z nich swoim synkom dała właśnie na imię Kacper...hmmm to takie ładne imię no nie;))) Powiedzcie mi jak skracacie to imię bo ja do mojego synka zdrobniale mówię Kacpus;)
tomek
2005-11-13
10:21:37
Email
No tak Kacper to ostatnio dosc modne imie przez to takie popularne.Ja na swojego syna wołam Kacuś,choc w rodzinie sie wszyscy sieja ze juz chce z niego zrobic pseudo alkocholika...nie wiem o co im chodzi ...hehe eJ Kalina moze podaj mi swoj nr.gg albo coc bo widze ze ten two to tez ma problemy ze zrobieniem kupy...hmmmm....
sylwia
2005-11-13
10:48:35
Email
:) KUbusiów równiez mamy duzo. Sylwia mama kuby.
Eryka
2005-11-13
12:43:22
Email
Dołączam się do grona:) Do mojego Kacpra mówię poprostu Kacperek albo Pączuszek (skończy w poniedziałek 6 tygodni i ma takie fajniutkie pyzy). Pozdrawiam serdecznie wszystkich Kacperków i Kubusia:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum