szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - bolesność piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ila
2005-11-12
Email
cześć nam problem, karmię od 4 miesięcy i co jakiś czas zdarz mi się (konkretnie w lewej piersi raz, a w prawej 3 razy) taka bolesność, tzn mogę wyczuć stwardnienie i boli mnie w tym miejscu, nawet jak nie dotykam, to stwardnienie obejmujeokoło połowy piersi, w prawej stronę wewnętrzną w w lewej zewnętrzną. Przechodzi po kilku dniach, może dzięki kapuści, którą wtedy stosuję,ale pewna nie jestem. Czy zdarz się wam coś takiego, jak sobie radzicie?
Goga66
2005-11-12
19:37:10
Email
Może to być zastój pokarmu. Może dziecko dobrze nie ściąga. Pewnie po zewnętrznej stronie piersi to stwardnienie? Najlepiej wtedy jak najczęściej przystawiać do bolącej piersi dziecko. Jeszcze lepiej robić to spod pachy a nie klasycznie.
Eryka
2005-11-13
13:12:04
Email
Jeżeli to zastój, to dobrze jest w czasie karmienia albo zaraz przed nim rozmasować stwardniałe miejsce. Wtedy kanaliki się udrożnią i dzidzia będzie łatwiej mogla z nich sciągnąć pokarm:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum