szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co sie dzieje?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kacha
2005-11-11
Email
Moj synek ma prawie 5 m-cy. Do 4 m-ca zycia dostawal Bebilon niskolaktozowy bo po mojej piersi bardzo go bolal brzuch i musialam odstawic od cycunia. Lekarz zalecil aby po 4 m-cach sprobowac normalne mleko z laktoza bo moze maly ja jednak toleruje. Podalam malemu zwykly Bebilon no i zaczelo sie. Maly zaczal strasznie ulewac i chyba bolal go brzuch bo duzo plakal. Poza tym dostal szorstkich rumiencow na buzi. Przeszlam na Bebilon pepti(tez zawiera laktoze ale bez zmian. Teraz maly pije Nutramigen, ktory nie zawiera laktozy. Niestety nadal ulewa, bardzo duzo mu sie odbija nawet przez 2 godziny po jedzeniu, potrafi mu sie odbic 10 razy. Skad tyle powietrza w jego brzuszku? Wczesniej tego nie bylo. Najgorsze jest to ze jak mu sie wszystko nie odbije to maly strasznie placze i ciagle jest niespokojny. Bylam u lekarza kazal dawac przez 10 dni Lacidofil. Cos mu sie porobilo w tym brzuszku i nie wiem co. Moze Wy tez mialyscie takie problemy? Odpiszcie, prosze. Dzieki. Kacha
uuluu
2005-12-28
19:25:53
Email
...
Magda
2005-12-28
21:43:12
Email
Kasiu, moja Julka sporo ulewala, lekarka zasugerowala ze ma reflux przel-zol. Kazala mala klasc do lozeczka z recznikiem pod materacykiem, aby glowka byla wyzej niz nozki i trzymac pionowo przez godzine po jedzeniu w foteliku samochodowym na przyklad. Nie wiem czy to ta sama sytuacja, ale moze?
amelia
2005-12-28
21:49:06
Email
Kacha moje dziecko ulewało strasznnnie od początku swojego życia(połowe zawartości butelki lądowało przeważnie na mnnie) i też prawie od początku karmiłam ją sztucznie. Mojej pomogło mleko zagęszczane zostawało jej brzuszku. Ja podawałam Humane1R teraz ma 16 miesięcy i podaje Bebiko3R. Ale moje dziecko nie ma alergi i nigdy nie miało.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum