szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - foteliki samochodowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
magdam
2005-11-10
Email
Mam pytanie, z góry dziękuję za odpowiedź. Dostałam kolejny fotelik-firmy MAXI-COSI PRIORI 9-18 kg. Jest to fotelik, w którym dziecko przewozi się przodem do kierunku jazdy. Zastamawiam się tylko czy mogę małą wozić na przednim siedzeniu albo musi być koniecznie z tyłu, bo na przepisach się za bardzo nie znam. Pozdrowienia dla wszystkich. Miłego dnia
andzia
2005-11-10
12:28:54
Email
Witaj, jesli dzidzius jest przewozony przodem do kierunku jazdy moze siedziec obok kierowcy.Ja z Wiki tam czasami jezdze.Pozdrawiam
magdam
2005-11-10
13:14:25
Email
dzięki, bo ja jeżdże bardzo dużo i nie po ręce byłoby mi żeby mała siedziała sama z tyłu.Co innego jak jade z kimś.
truskawka
2005-11-14
19:35:24
Email
Wiem ze dziecko nie moze siedziec w foteliku tylem na przednim siedzeniu gdy samochód posiada poduszkę powietrzną z przodu na miejscu pasażera
truskawka
2005-11-14
19:36:00
Email
Wiem ze dziecko nie moze siedziec w foteliku tylem na przednim siedzeniu gdy samochód posiada poduszkę powietrzną z przodu na miejscu pasażera
sylwetka
2006-04-07
21:38:23
Email
Cześć dziewczyny, słuchajcie chcemy kupić Agatce większy fotelik samochodowy taki od 9 do 36 kg czy mogłybyście jakiś polecić. Trochę gubię sie w tych ofertach internetowych, wiecie za duży wybór a przecież to całkiem poważna inwestycja. Dzięki.
alutka
2006-04-07
22:03:33
Email
Hej Sylwetka my własnie kupiliśmy nowy fotelik dla Oli. Zdecydowaliśmy sie na Małego Podróżnika z Deltimu.Pozdrawiam.
alutka
2006-04-07
22:07:13
Email
sorki miało być Deltima :)
Basia 26
2006-04-08
09:34:42
Email
Sylwetka, wiem, ze z graco jest taki fotelik, który możesz potem demontować stopniowo wraz z tym, jak rośnie dziecko. ale ponieważ mój Miłosz ma dopiero 2 miesiące i niecałe 6 kg więc nie wiem jak nazywa się ten model:/
alutka
2006-04-08
12:32:56
Email
Nasz też jest od 9-36 kg dla trzech grup wiekowych.Dla pierwszej jest dodatkowy stelaż ,który umożliwia przewożenie dziecka w pozycji półleżącej,potem sie go demontuje.Pozdrawiam :)
Mała
2006-04-11
10:31:39
Email
My kupiliśmy Natalce fotelik od 15-36 kg Graco.Jest kapitalny.Ma pare fajnych bajerów, typu podstawki na napoje.Nie jest najtańszy ale są droższe.Nie posiada swoich pasów, tylko zakłada się już te normalne pasy samochodowe[dlatego jest od 15 kg].Fotelik ma takie coś do ustawiania opuszczania pasów, żeby nie były na szyjce tylko na ramieniu dziecka.Ogółem jest kapitalny i Natalka bardzo go lubi.Ma oparcia na rączki i bardzo łatwo "montuje" się w samochodzie:)Polecam po 100 kroć:)
Mała
2006-04-11
10:35:09
Email
Aha, zapomniałam napisać, model nazywa sie: GRACO "JUNIOR PLUS". Można go demontować, zależnie od wieku i wagi dziecka.Jak dziecko chce sie zdrzemnąć, można go ustawić w pozycji półleżącej.
anika
2006-04-11
11:33:37
Email
Nasz fotelik to Maxi Cosi Priori XP. Jest przeznaczony dla starszych juz dzieci. Z czystym sercem moge go polecic. Niestety nie nalezy do najtanszych, ale jest bardzo wygodny, funkcjonalny i bezpieczny. Podsyłam Wam też stronke z testami fotelików. http://www9.nowe.mojeauto.pl/cms/?id=424, przejzyjcie test oceny z dwoch poprzednich lat, jest tam wiecej modeli.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum