szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kolor kupki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia_
2005-11-08
Email
podzielcie się swoimi doświadczeniami ze mną , moja Małgosia skończyła 2 miesiące i od jakiegoś czasu dokarmiam ją mlekiem Enfamil Premium oraz daję jej od kolki Debridan wydaje mi się że jej kolor kupki jest taki zelonkawy, a nie żółty więc nie wiem czy to dobrze czy tak ma być czy może coś nie tak, bo słyszałam że zielone kupy to niedobrze, wydaje mi się że to ma związek z wporwadzeniem mleka, co wy o tym sądzicie?
Goga66
2005-11-08
12:22:08
Email
Karmię piersią. Ale w okresie kolkowym Zuzi zdarzało się zrobić całkiem zieloną kupę, nie tylko zielonkawą. Mógł to być wpływ leków. W każdym razie, nie warto się niepokoić zielonkawymi (pewnie takimi cytrynowymi) stolcami, bo w okresie do 3-4 miesięcy przewód pokarmowy się rozwija. Sluzowata, żielona kupka z niteczkami krwi może natomiast niepokoić, bo zazwyczaj świadczy to o alergii na białko krowie
z...ielony
2005-11-17
20:49:41
Email
No i jeszcze jeden do góry... Już gdzieś o tym pisalem... jeśli maluch jest karmiony piersią a robi zielonkawe kupki to trzeba też przyjrzeć się swojej diecie. Zwiększenie ilości żelaza w diecie może zabarwiać na zielono, np. płatki kukurydziane...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum