szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - VapoRub i "charczenie" ! Pomóżcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-11-06
Email
Kochane Mamusie, mam wielką prośbę abyscie rozwjały moje wątpliwości. Ostatnio Julcia strasznie "charczy" (nie jest to katarek, choć dzwięki jej charczenia są identyczne, jak przy wpół zatkanym nosku). Trwa to dosłownie 2 dni i się nasila, nie wywołując przy tym żadnych innych skutków (brak katarku, brak gorączki, brak kaszlu, itd). Nie wiem co jest "grane". Dzisiaj się naprawdę tym przejęłam, sądziłam że może przejdzie, ale nie przechodzi. Myślę że to się stało od zbyt dusznego powietrza w pokoju. Na noc nie ma włączonego karolyfera, gdyż jest wystarczająco ciepło. Ba, nawet chyba za ciepło, bo gdy rano się budzę jest dosłownie gorąco, a na szybach są widoczne tego skutki w postaci skropleń. Codziennie wietrzę pokój kilka razy po conajmniej pół godziny. Dzisiaj na wieczór pomyślałam sobie, że lepiej jej się zrobi po vaporub-ie (fioletowo-zielona maść rozgrzewająca) i nie wiem czy takiemu maluchowi można podać taką maść, teraz się strasznie boję, ale tak chciałam jej ulżyć :( Proszę pomóżcie!
Agata
2005-11-09
18:51:47
Email
Monisia dopiero dzis siadałam przed kompem i piszę. Rozmawaiłam tydzień temu na ten temat z pediatryca i powiedziala mi, abym nie stosowała tej masci u Sary (11 m-cy) tylko kupiła maść Pulmex (chyba dobrze napisałam)...tylko, że u nas potrzeba stoswania tej masci przeszła i nie musiałam jej kupować. Wydaje mi się że Vick jest za mocny dla tak małych dzieci.
Jagoda
2005-11-09
19:28:02
Email
Monisiu, pokaż małą pediatrze.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum