szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dieta przy karmieniu piersią


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-10-31
Email
Temat stary jak rzeka, ale ja już zgłupiałam. Dziecko chyba ma alergię i okazuje się, że właściwie chyba wszystko może uczulać :( Mleka nie piję, przetworów mlecznych też nie jem. Jem tylko banany, wędliny bez wołowiny, kurczaka gotowanego z warzywami. Piję karmi, soki dla niemowląt,odrobinę czerwonego wina, czasem zjemj abłko, czasem pomidora. Rzadko pozwalam sobie na jajko. Przecież za chwilę ani witamin ani wapna nie będę mieć. Te sztuczne są przecież słabo przyswajalne. Mam powoli dość - zwłaszcza, że zawsze byłam "serowa" i wędlin nie lubiłam.
sylwia
2005-10-31
13:12:44
Email
Podobno mocno uczyla własnie pomidor, ale w obecnych czasach, to chyba wswzystko uczula. Ja jadłam wszystko od początku, tylko najpierw w bardzo małych ilościach, a potem skoro nic się nie działo to zwiększałam porcje, ale skoro dzidzia ma uczulenie, to nic ci nie mogę poradzić. Pozdrawiam za to bardzo serdecznie!
Beth
2005-11-21
14:54:23
Email
Zocza moje wpisy w wątku "Powracające potówki". Pozdrawiam;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum