szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Spacerówka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2005-10-30
Email
Dziewczyny kiedy przenieść dzieciaczka do spacerówki??Tak sobie myślę, że chyba dopiero jak siedzi. Greta ma 3 miesiące a gondolka robi się coraz mniejsza, a właściwie to Gretka większa. Odpowiedzcie proszę
kyja
2005-10-31
07:31:38
Email
Doti, Twoja córeczka urodziła się w sierpniu??jeśli tak, to jest o rok młodsza od mojego Micha;-)Ja woziłam Micha w głębokim wózku do wiosny-do 8 miesiąca.Na Twoim miejscu nie zmieniałabym jeszcze wózka-idzie zima, poza tym, ogólne zalecenie zmiany wozka w przypadku niemowląt, to 6-7 miesiąc życia.POzdrawiam;-))
Agata
2005-10-31
09:58:04
Email
Pospisuję się pod słowami Kyji. My też małą wozilismy do 8 m-ca w głębokim a potem pomału przeszlismy do spacerówki
Doti
2005-10-31
20:56:05
Email
Kyja, mój bobofrut urodzony 22 lipca- moja mama się śmiała, że to PKWNKa. Dzięki dziewczyny za odpowiedż.
Doti
2006-02-19
10:31:25
Email
No a my już piąty dzień w spacerówce wyruszamy na spacery!!Gretce się podoba bo więcej widać, poprostu witaj świecie!!Narazie przodem do mamy ale i tak jest fajnie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum