szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - cezarette- minipigułka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malwina
2005-10-29
Email
Powiedzcie kiedy łyknąc pierwszą tabletkę jesli mam nieuregulowany cykl [ co potwierdziło badanie u gina]i miesiączka raz była, pózniej małe krwawienie a teraz nie ma.Wiem, że pierwsza tabletka powinna przypaśc na pierwszy dzień miesiączki. Nadal karmię piersią. Nie jestem w ciąży.Więc kiedy?????
Doti
2005-10-30
20:26:05
Email
Ja zaczęłam brać Cerazette 7 tygodni po porodzie. Miesiączka się nie pojawiła i tak jak kazał lekarz wzięłam ją w pierwszy lepszy dzień. Ale jak jest w Twoim przypadku to niewiem....
Doti
2005-10-30
20:27:56
Email
Ale skoro piszesz, że nie masz miesiączki to może teraz weż pierwszą.
malwina
2005-10-31
22:06:22
Email
Tak chyba własnie zrobię wezmę tabletkę może pierwszego dnia miesiąca...Boję się strasznie zajśc znów w ciążę, mój maluszek ma dopiero 3 miesiące... Kolejne dziecko teraz to nie byłby najlepszy pomysł z róznych względów...Wiem też, że lepiej jest kiedy kobieta biorąca cerazette ma syna, którego karmi piersią a nie córkę...Tak przynajmniej powiedział mi gin. Hmmm czyli jednak te hormony nie są tak zupełnie obojetne dla dziecka i te śladowe ilości, które przenikaja do pokarmu nie są znów takie obojętne...Hmmmmm
malwina
2005-11-02
22:03:19
Email
Lekarz twierdzi, że jednak muszę poczekać gdzieś tak do 15 listopada i wtedy łyknąc pierwszą tabletkę...buuuuuuuuuuuuu...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum