szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy soczek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gabi
2005-10-25
Email
Hej dziewczyny,mój Dawidek za tydzień kończy 3 miesiace,jest karmiony piersia ale czasami musze go dokarmiac sztucznym Nan1,bo mu pierś nie wystarcza.Zastanawiam sie kiedy podać pierwszy soczek,bo co rusz słysze co innego.Mojej starszej córce podałam jak skończyła właśnie 3 miesiące i nic jej nie było,szybko dostała też zupki i nie miała żadnej alergii i do dzisiaj wszystko je.Ale teraz jakoś nie wiem czy nie lepiej poczekać jak skończy 4 miesiace,bo tak wszedzie pisze,oczywiscie spytam jeszcze pediatry,ale chciałam znać waszą opinie.
Aśka
2005-10-25
15:42:16
Email
ja podawałam, a raczej chciałam podawać bo Oli soczki do dzisiaj nie smakują, od 5 mca.
Agata
2005-10-25
18:49:45
Email
Moja córcia karmiona była piersią i też ją dokarmiałam sztucznie - a pierwszy soczek podałam jak skończyła 3 miesiące (właściwie miała 3,5) i był to soczek jabłkowy. Na początek 2-3 łyżeczki i za kilka dni coraz więcej.
andzia
2005-10-25
20:33:32
Email
Moja Wiki dostaje sztuczne od 3 miesiaca staralam sie wprowadzic soczki niestey nie pila pozniej po krotkiej przerwie znow podalam ale ona nie lubi.Poprostu bawi sie smokiem albo pluje.Podaje jej rozne herbatki hippa i smakuja jej bardzo
Isia
2005-10-26
11:58:05
Email
Gabi, moja Weroniczka też za tydzien konczy 3 miesiące. Może kiedyś porozmawiamy o naszych pociechach? Może na gg? Jak będziesz chciała to podaj numer. Porównamy jak nasze dzidki się rozwijają... Pozdrawiam!
gigabyte
2005-11-02
16:26:43
Email
Czesc Isiu wkoncu cie widze pozdrawiam cie serdecznie ja urodzilam dopiero25 sierpnia mialam cesarke i mam sliczna corcir i widze ze ty tez a mial byc synos :)ja teraz jestem zadko na kompie bo juz nie mieszkam z rodzicami napisz cos jak tam u ciebie jak porod i kiedy urodzilas jak masz jeszcze moj nr na gg to napisz na gg ja jak bede to odpisze pa pozdrawiam was serdecznie ucaluj corcie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum