szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - czerwone krostki na buzi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2005-10-24
Email
cześc kochane dawno mnie tu nie było ale baaardzo wolno dochodze do siebie po porodzie :( Mam pytanko moja mala od 3 dni ma czerwone krostki na buzi, tylko na buzi i nie wiem co to jest kolezanka podpowiada ze to moze byc skaza bialkowa bo mleczko pije normalnie tzn od wczoraj odstawilam zeby sprawdzic, moze ktoras z was miala podobny problem. Podpowiedzcie kochane mamuski - Pozdrawiamy Aga z Natalką
anaisia
2005-10-24
20:11:19
Email
A ile ma Twoja kruszynka? Mój synek w 2 tyg po porodzie dostał czerwonych krostek, częściowo ropnych, zdiagnozowano to jako trądzik niemowlęcy pojawiający się na skutek działania hormonów. Tylko, ze on do tego był zarażony gronkowcem i skończyło się na antybiotykach.
Agucha
2005-10-25
15:12:16
Email
Moja kruszynka ma 3 tygodnie , jutro idziemy do lekarza zobaczymy co powie. dzięki za odpowiedz pozdrawiamy.
punta
2005-10-28
21:27:53
Email
Moja Ola miał 3,5 tygodnia jak jej jakieś paskudztwo wyskoczyło na buzię. Najpierw było podejrzenie skazy białkowej przez wszystkich odwiedzanych przez mnie lekarzy. Tylko ja i Jagoda obstawałyśmy za łojotokowym zapaleniem skóry i jak się po 4 miesiącach okazało to faktycznie wyszło, że to to łojotokowe paskudztwo. Gdzieś o wiele wcześniej jest o tym mój wątek.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum