szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Skaza białkowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-10-13
Email
Dziewczyny! jak to jest z tą skazą białkową. Czy karmiąc piersia mogę jeść produkty mleczne: pić mleko, jeść śmietanę, biały, żółty ser? Bo już sama nie wiem czy to jest wskazane, czy nie. A może w ogóle jedzenie produktów mlecznych nie ma nic wspólnego ze skazą białkową? Proszę o radę.
edmars
2005-10-13
11:18:17
Email
witam, dużo na ten temat pisano na forum poprzeglądaj sobie wpisy. Jezeli u twego maluszka stwierdzono skaze to jest duzy związek pomiedzy tym jak się odżywiasz a występowaniem zmian na skórze dziecka. ja przez 5 m-cy całkowicie wyeliminowałam białko (mleko przetwory mleczne, jajka) ale również wiele innych produktów (orzechy, pomidory, winogron, słodycze na czekoladzie i in.) Dzieki temu mogłam karmc piersią, choć przyznam że mimo to czasem dochodziło do ostrych zmian na skórze szymka-pewnie jadlam cos co uczulało a nie wiedzialam o tym. teraz jestesmy na mleku nutramigen- specjalnym dla alergików. pozdrawiam edyta
Eryka
2005-10-13
14:34:16
Email
Ja pytam tak profilaktycznie, gdyż u mojego synka nie stwierdzono skazy iałkowej. Chodzi mi o to czy jak będę jadła produkty mleczne to ta skaza może wystąpić. Czyli mam dylemat czy jeść, czy raczej unikać. Pozdrawiam serdecznie.
ADA
2005-10-13
15:44:23
Email
Witaj Eryko!Moja Oliwka ma prawie 6 tygodni.Nie ma skazy białkowej,a ja jem produkty białkowe takie jak np.twaróg,twarożki typu grani,jajka-na twardo,ser topiony czasami,ale bez dodatków i inne serki naturalne bez dodatków np.rama,turek.Pozdrawiam
emka
2005-10-13
21:46:04
Email
Hej Eryko. Zaleca się profilaktyczne uważanie. Możesz najpier jeść małe ilości i jak wszystko będzie ok (tzn. żadnych wysypek i zielonych kupek) to już normalnie się obajadać :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum