szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - )dbijanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-10-11
Email
Hej Mamusie:) Mam problem. Po jedzonku nie umiem zmobilizować dzidziusia do odbicia. Trzymam go główką do góry, poklepuję po pupce i nic. Maluszkowi się raczej nie ulewa (a jeśli już to bardzo rzadko), ale nie chciałabym aby bolał go brzuszek. Co robić? Macie jakąś metodę na odbijanie?
Michalina
2005-10-11
14:49:20
Email
Może po prostu Malec jest dobrze przystawiany do piersi, nie połyka powietrza i nie ma się czym odbijac. Nie zawsze się odbija .
ADA
2005-10-11
19:27:25
Email
Eryka ja też mam taki problem z moją Oliwką.Nie chce jej się odbić zaraz po jedzeniu,a trzymam ją dość długo.Kładę ją do łóżeczka,budzi się z płaczem i kiedy ją podniosę to dopiero jej się odbija-troche późno.Pewnie ja to męczy.Mówią,że to dlatego,że dziecko nie nałyka się powietrza i,że dobrze je.Pozdrawiam
kyja
2005-10-11
21:16:49
Email
Eryka, pogrzeb we wcześniejszych postach-trochę było o odbijaniu;-))Misiowi też, jak był malutki,nie zawsze się odbijało.Chodziłam z nim w nocy po pokoju przez min 5 min-ułożony na ramieniu, w miarę pionowo-jeśli to nie pomogło, to kładałm go na boczek w łózeczku.Zobaczysz, niedługo Twój mały będzie 'bekał' aż miło;-)))ponoć, gdy maluszki są prawidłowo przystawiane do piersi, to nie zawsze się im odbija-nie 'łykają 'powietrza.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum