szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Herbatka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aśka
2005-10-08
Email
Drogie koleżanki- mamy rocznych dzieciaczków, jaką herbatkę podajecie swoim pociechom, czy nadal te granulowane, specjalnego przeznaczenia dla dzieci, czy mogę już parzyć np liptonke? i czy podawać lepiej z cytrynką czy bez? slodzić lekko czy mogę tak aby byla dobrze slodka, tak jak ja lubię?
kyja
2005-10-08
19:09:05
Email
ja nadal podaję Misiowi herbatki granulowane-mieszam dziką różę z rumiankiem i mały ze smakiem to pije.Prawde mówiąc nie zastanawiałam się nad tym;-))a może juz powinnam?
agnieszka74
2005-10-08
19:30:12
Email
hej dziewczyny !!
Kuba ostatnio jak lezał w szpitalu to podawali mu zwykłą fusiasą herbatę..
anika
2005-10-08
21:41:16
Email
hi. Nadlua aż sie trzesie do zwyklej herpaty z cytryna. Zawsze jej ja lekko poslodze i wypija do sniadania prawie pol kubka. W ciazgu dnia podaje jej hertapke HIPP'a z owocow lesnych. Jest przepyszna, sama moglabym ja pic :-) Mi ostatnio Nadii lekarz powiedział ze moze juz dostawac wszystko to samo co my tylko oczywiscie w rozsadnych ilosciach. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum