szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mleko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aga
2005-10-02
Email
hej!mam problem,musze dokarmiać małą od czasu do czasu mlekiem sztucznym,bo mam słabą laktację momentami..pani z poradni laktacyjnej kazała dawać bebilon pepti,ale niunia tego nie łyka,słyszałam że są jakieś inne hypoalergiczne mleka,np. NAN1,HA...jak one smakują?nie chcę wtopić kolejnej kasy w coś czego niunia nie łyknie..poradźcie,bo z położna mam kontakt dopiero za 2 tygodnie..papa
MoNiSiA
2005-10-02
17:56:11
Email
Ja też dokarmiam sporadycznie Julię mieszanką. Zaczęłam od Bebiko, ale nie bardzo małej smakowało, zresztą jak jej się odbiło i ulało to mogę stwierdzić, że zwyczajnie śmierdziało! Podałam więc NAN i mała "załapała" ten smak. Na rękę nalewałam i jest ok. Wybierając sztuczne mleczko należy kierować się smakiem najbardziej zblizonym do naturalnego.
aga
2005-10-04
17:58:12
Email
ok...a kto miał do czynienia z bebiko omneo albo bebiko HA?muszę dokarmia niestety i chcę wybra najodpowiedniejsze dla małej i takie co będzie jej smakowało..Maja niestety robi kupki raz na tydzień i nie chce podawac jej jakiegos ciulowego mleka,co by zatwardzenia nie dostała..pomozcie!!!pozdrawiam!!!
iza
2005-10-14
23:58:13
Email
cześć dziewczyny. ja też chce zacząć dokarmiać mojego 6 mc synka. kupiłam mu bebiko sojowe bo ma alergie ale nie chce tego pić, wypluwa i placze. tylko cycek . jakie mleko wybrać. a pooza tym nie potrafi pic z butli jak go nauczyć.pa iza
renya
2005-10-15
18:10:43
Email
Aga! Moja Mała ma 11 tygodni. Podaję jej NAN1 (kosztuje 13-15zł) - chyba jej smakuje, bo ciągnie do końca butli (a na moje nie może liczyć - nawet na pocieszenie, bo całkowicie straciłam pokarm ;((). Co prawda nie jest hypoalergiczny, ale my akurat nie musieliśmy takiego szukać. Dodam jeszcze, że do tej pory też robiła kupki raz na tydzień, a od kiedy jest na sztucznym mleku robi 2 razy dziennie! Pozdrawiam
gigabyte
2005-10-21
16:30:36
Email
Witam wszystkie mamy ja daje mojej corci Bebiko ha1 i moja pije ale ja karmie tylko sztucznie te mleko zawiera skrobia ziemniaczane i jest bardziej syte i jest dosc slodkie a sprubuj zaslodzic glukoza ja tak robilam jak lekarz mi przepisal Bebilon pepti .
amelia
1999-04-12
00:51:27
Email
Cześć dziewczyny Ja z moją córcią toche eksperymentowałyśmy z mlekami. Pediatra poleciła nam Bebilon, ale ona nnie chciała nawet tego wąchać. Postanowiłam kupić jej Bebiko bo podobno w smaku lepsze, może i tak ale córci się ulewało tak przeszłyśmy przez Nan i całą reszte stanełyśmy na zagęszczanej Humanie. Najlepiej to tolerowała i coś jej zostawało w brzuszku bo cała reszta lądowała na ubrankach jej albo moich. Każde dziecko ma swój smak i nie zawsze to co dobre dla jednego będzie dobre dla drugiego. Pozdrawiwm:)
ania23
2007-07-30
16:27:53
Email
Dziewczyny wyciagam temat bo nie chce zakładać nowego. Mam pytanie czy któraś z was używa może mleka Nan 2 Active tego z probiotykami? jakie jest w smaku i czy jest gęste? Ja karmie małą jeszcze piersią ale do kaszek kupuje jej sztuczne i juz wogóle ją przyzwyczjam do sztucznego. Kupiłam bebiko omneo 2 i jest okropne w smaku, małej jakoś smakuje tylko jak do kaszki to jest za geste. Wcześniej używałam Nan 2 i było ok.Chciałabym wrócić do NAN i widze ze jest jakies nowe tylko boje sie zeby znowu nie było za geste?
venuss
2007-07-30
16:34:51
Email
ania nie przesadzaj, bebiko omneo2 jest dobre, Ola pije już drugi miesiąc, (zobacz nutramigen - to dopiero paskuda). Bebiko dzieci lubią. a jesli chodzi o gęstosć, to większość mieszanek modyfikowanych jest z dodatkiem skrobii dlatego gęste ( to ma zpobiegać ulewaniu) skoro chcesz rzadsze kupuj bez skrobi.
Magdalenka
2007-07-31
01:11:20
Email
a propos probiotykow. czytalam kolejny artykul w ktorym jest napisane ze na kolke pomagaja probiotyki. ze kolka niekoniecznie jest efektem babelkow npowietrza w brzuszku, ze simeticon (skladnik lekow p/kolkowych) jest nieskuteczny, a w badanej grupie dzieci, 80% pomogly wlasnie probiotyki a nie simetikon, ktory okazal sie nieskuteczny. hmm... moze to prawda?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum