szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - foteliki-nosidełka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
joaska
2005-09-28
Email
Dziewczyny, ciekawa jestem czy korzystacie z fotelików-nosidełek w domu, czy wasze maluchy lubią w nich przebywać i czy rzeczywiście już 2mczne dzieci bez szkody dla zdrowia mogą w nich siedzieć nie tylko podczas podróży. Ciekawa jwstem waszych opini. Ja mam fotelik, który ponoć spełnia wszystkie normy i jest bezpieczny dla bardzo małych dzieci.Pozdrawiam serdecznie.
Michalina
2005-09-28
09:20:41
Email
Mój Łukasz nie lubił w nim "siedzieć". Używałam więc fotelika tylko w samochodzie. Z różnych opinii lekarzy dowiedziałam, że taki fotelik nie powinien zastępować kołyski/łożeczka i może sprzyjać rozwojowi wad kręgosłupa jeżeli dziecko za długo w nim przebywa. Pozdrawiam
Anna
2005-09-28
11:31:38
Email
Ja długo wykorzystywałam taki fotelik w domu. Był mi bardzo pomocny kiedy karmiłam Miłoszka łyżeczką, bo siedział sobie bezpiecznie przypięty bez obawy że mi wypadnie. Bardzo też lubił pić samodzielnie z butelki (gdy był starszy) wyciągnięty jak na leżaczku. O złym wpływie na kręgosłup szczerze mówiąc nie słyszałam. Myślałam, że skoro takie rzeczy mają atesty to można ich bezpiecznie uzywać. My mieliśmy fotelik firmy deltim, z taka wkładką podtrzymującą główkę niemowlaczka, a którą wyjmuje się gdy dziecko jest starsze, ale chyba wszystkie nosidełka tak mają.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum