szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - !!!katar!!!-na pomoc


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Sonia
2005-09-27
Email
Mój synek ma 19 dni.Zaobserwowałam dziś podczas karmienia takie dziwne charczenie i chromkanie jak u świnki...wydaje mi się,ze to katarek.Próbuje delikatnie ściągnąć coś gruszką,ale niczego nie wyciągam...moze źle to robię...choć wątpię;)Martwię się bo nie chcę zeby ten "katarek'przerodził sie w coś gorszego.Poradzcie mico moge podawać takiemu maluszkowi na ewentualne przeziebienie i jak zlikwidować u niego ten katar.
Anna
2005-09-27
21:50:05
Email
Jeśli masz jakieś wątpliwości to lepiej dla świętego spokoju udać się do pediatry. Ja mogę jedynie opisać jak było w naszym przypadku. Około trzeciego tygodnia małemu zaczęło strasznie charczeć w nosku. Też martwiłam sie że to jakiś paskudny katar, ale z noska nic nie leciało. Bałam się że przeszkadza mu to w spaniu, w każdym razie nie mogłam tego słuchać. Pobieglismy z maluchem do lekarza, ale okazało się że wszystko jest OK. Pediatra powiedziała że takie charczenie może być również (oprócz kataru) spowodowane "niedojrzałością" dróg oddechowych. Poleciła nam od czasu do czasu stosować sterimar. Każdy przypadek może być jednak inny, więc jak pisałam na początku jeśli coś Cię jednak niepokoi to lepiej zapytaj lekarza.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum