szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - skrzywienie kregoslupa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aaga
2005-09-26
Email
czesc kochane mamy pomozcie czy 11 miesieczne niemowle moze miec skrzywiony kregoslup i od czego czy da sie to leczyc czy trzeba operowac bede wdzieczna za kazda odpowiedz
Agata
2005-09-26
22:32:42
Email
Aaga a jak się dowiedziałaś, że twoje dziecko ma skrzywienie kregosłupa - lekarz Ci powiedział? Spróbuj udać się do rehabilitanta - być może same, proste i systematyczne ćwiczenia pomogą. Głowa do góry i pozdrawiam ciepło.
aaga
2005-09-27
05:53:56
Email
tak powiedzial mi lekarz ja caly czas chodze z synkiem na rehabilitacje mial wzmozone napiecie miesniowe a teraz dowiedzialam sie ze ma krzywy kregoslup i jestem zalamana tym bardziej ze w internecie mozna znalezc duzo rzeczy na ten temat Agatko bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
aaga
2005-09-27
05:54:22
Email
tak powiedzial mi lekarz ja caly czas chodze z synkiem na rehabilitacje mial wzmozone napiecie miesniowe a teraz dowiedzialam sie ze ma krzywy kregoslup i jestem zalamana tym bardziej ze w internecie mozna znalezc duzo rzeczy na ten temat Agatko bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum