szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - półpasiec??????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
samalandra
2005-09-24
Email
Mam pytanko drogie mamy czy półroczne dziecko może mieć półpasiec? Dzisiaj zobaczyłam na bioderku w miejscu gdzie zapina się pieluszkę krostki albo raczej lekko połyskujące grudki otoczone zaczerwienioną skórą są większe niż krostki potówki.Mała zachowuje się normalnie. Dodam ,że 2 miesiące temu chorowała na półpasiec moja siostra ja przebyłam chorobę jakieś 1,5 roku temu. Siostra pytała wtedy lekarza czy może zarazić moją córkę, ten jednak stwierdził że mała jeśli jest karmiona piersią jest najmniej narażona tymbardziej że matka przeszła chorobę. A teraz trochę się załamuję bo ostatnio Martynka przeszła trzydniówkę z temperaturą blisko 40 stopni i znowu nie wiadomo czy nie ma półpaśca. Mąż stwierdził że panikuję ale ja tam wole być czujna. Wykluczam też jakieś uczulenia bo jemy tak jak zwykle nawet proszku nie zmieniłam. Drogie mamy jak wiecie coś na ten temat to pomóżcie. Mam nadzie że jakoś przetrwamy do poniedziałku jak nie zejdzie to pójdziemy do lekarza.
punta
2005-09-25
21:11:38
Email
A może po prostu obtarła sobie ciałko od pampersa. To się zdarza.
samalandra
2005-09-27
18:20:41
Email
No tak pediatryca powiedziała że to uczulenie czyli to co ja akurat wykluczyłam. Oczywiście nie pomyślałam że najpierw powinna pojawić się ospa. Ciesze się że to tylko uczulenie szkoda tylko że pojawił się następny problem:-( -----KATAR---

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum