szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SPI TYLKO PRZY PIERSI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2005-09-23
Email
Drogie mamuski,ratunku!Moja Oliwka ma trzy tygodnie,jest bardzo słodka.Problem w tym,że kiedy ją nakarmię i zaśnie przy piersi,odkładam ją do łóżeczka,a ona zaczyna płakać.Biorę ją na ręce,zasypia,znowu odkładam do łóżeczka i sytuacja się powtarza-znowu płacz.Czy coś nie tak z moim pokarmem,jak sprawdzić,czy jest dobry?Po kąpieli też jest problem.Nakarmiona zostaje położona do łóżeczka i zaczyna płakać.Czasami nosimy ją z mężem na przemian na rękach przez 2-3 godz.i dopiero zasypia.
MoNiSiA
2005-09-23
22:31:40
Email
Mysle ze poprostu kocha Cie bardzo mocno i czuje sie przy Tobie bezpieczna
Jagoda
2005-09-23
23:55:25
Email
Cycoch po prostu jest!
Jeśli chcesz, żeby nadal usypiała przy piersi, ale żeby można było ją potem odłożyć, spróbuj tak:
karm ją na leżąco - gdy zaśnie postaraj się delikatnie wstać z łóżka, tak, żeby mała nie poczuła. Pozwól jej spać na łóżku przez jakiś czas, gdy bardzo mocno zaśnie - przełożysz ją do łóżeczka.
W ten sposób nie będzie jednak umiała zasypiać sama.
kyja
2005-09-24
10:02:23
Email
oj, pieszczoszek mały;-]]!był czas kiedy mój mały tez zasypiał tylko przy cycu-w ciagu dnia, potrzebował piersi,żeby uciąć sobie drzemkę, wytresowaliśmy go,że zasypia w ciagu dnia już bez cyca, ale przed snem wieczorem cyc jest jeszcze obowiązkowy;-]]]pozdrawiam!!
Doti
2005-09-24
10:24:12
Email
ADA, moja Greta(22 skończyła 2 miesiące) zasypia też przy cycu. Wieczorem podczas karmienia przed spaniem trzymam ją na kocyku i gdy zaśnie najedzona odkładam ją do łóżeczka właśnie z kocykiem- nie czuje zmiany temperatury i śpi. W dzień też potrzebuje cyca żeby zasnąć. Często mam też tak, że śpi tylko w wózku na spacerze(dobrze, że pogoda póki co dopisuje...) w domu wózek nie działa. Pozdrawiam!!!
ADA
2005-09-24
11:37:30
Email
Kochane mamuśki,bardzo się cieszę,że tak szybko odpowiedziałyscie na moje pytanko.Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy.Przynajmniej nie jestem sama.Przed chwila dostała cyca,zasnęła i położyłam ja do wózka.Poleżała 10 minut i bek.Zasnęła na rękach,znowu poszła do wózka i oczywiscie się obudziła.W tej chwili spokojnie wszystko obserwuje na rękach u taty.Ale i tak ogromnie ją kocham!
ADA
2005-09-24
11:41:37
Email
Kochane mamuśki,bardzo się cieszę,że tak szybko odpowiedziałyscie na moje pytanko.Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy.Przynajmniej nie jestem sama.Przed chwila dostała cyca,zasnęła i położyłam ja do wózka.Poleżała 10 minut i bek.Zasnęła na rękach,znowu poszła do wózka i oczywiscie się obudziła.W tej chwili spokojnie wszystko obserwuje na rękach u taty.Ale i tak ogromnie ją kocham!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum