szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do Jagody


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
joaska
2005-09-22
Email
Jagodo, proszę o radę bo sama nie wiem co mam robić.Moja 7tygodniowa córka ulewała i dlatego dostawała debridat,ulewania się znacznie zmniejszyły ale od wtorku zamiast ulewania pojawiła się bardzo duża ilośc śliny, która wycieka cały czas,po jedzeniu i przed.ślina ta ma kwaśny zapach, a córcia nie radzi sobie a jej połykaniem, czasem wręcz się krztusi.Jest przy tym niespokojna, krzywi się i pręży,. Czy to są kwasy żołądkowe? czy może zamiast ulewania, pojawia się nadmierna ilość śliny? Dodam,że nic nowego nie wprowadzałam do jej diety. Przepajana była plantexem. Będę wdzięczna za Twoją, fahową radę.
Jagoda
2005-09-22
19:35:33
Email
Skonsultuj się ze swoim pediatrą, ja tu wiele nie pomogę.
joaska
2005-09-22
20:39:39
Email
Byłam u pediatry,poradziła odstawić debridat i poczekać do soboty, ciekawe czy coś się zmieni.Zastanawiam się,czy nie jest to reakcja na szczepionkę, którą dostała we wtorek.Zobaczymy.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum