szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KOLOR


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kluska
2005-09-21
Email
mam pytanko moze troche glupie ale zastanawia mnie kiedy u niemowlaka wiadomo juz jaki bedzie mialo kolor oczkow ...moja malutka ma dwa miesiace i niebieskawe oczeta czy takie juz jej zostana ? podobno jak dzici sie rodza to wszystkie maja niebieskawe co wy na to ???
MoNiSiA
2005-09-21
17:57:48
Email
Z tego co się orientuję to kolor może zmienić się do 6 miesiąca. Moja Julka ma granatowe i wogóle nie chcą się zmienić. Zastanawia mnie jaką ostatecznie przybiorą barwę? Są granatowe (między czarnym a niebieskim kolorem) oczy? Hmmm...Jak to było u Was?
MoNiSiA
2005-09-21
17:59:03
Email
Zle napisałam powinno być oczywiście : jak to było z Waszymi Maluchami?
NIECHA
2005-09-21
21:21:30
Email
HEJ! Mój Adas urodził się z ciemnymi niebieskimi oczkami. Później stopniowo zaczęly mu sie pojawiać obwódki brązowe dookoła żrenicy i tak sie sukcesywnie powiększały. Dzis ma 3,5 ms. i ani śladu po niebieskich oczkach, co nie jest zaskoczeniem , bo rodzice też maja brązowe ;-)
andzia
2005-09-21
21:36:58
Email
Ja mam zielono-szary kolor oczu moj maz braz ciemny a moja corka urodzila sie z czrnymi teraz przechodza troszke w ciemny braz ale nadal przypominaja bardziej czarny kolor.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum