szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Wypadające włosy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
samalandra
2005-08-28
Email
Cześć dziewczyny!! Chciałabym was zapytać czy wam też po ciąży wypadały włosy? To nie jest dla mnie wielki problem bo włosy mam w miare gęste i grube ale jak się czeszę to wychodzi ich dużo więcej niż zwykle. Używam dobrego szamponu i odżywek włosy ładniej po nich wyglądają ,ale nadal wypadają a ja tylko obieram bluzki z moich ciemnych włosów. Może macie jakieś swoje sposoby na ich wzmocnienie?
Aśka
2005-08-29
12:05:48
Email
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=3&id_tem=78&str_nr=1
Anula
2005-08-29
12:13:29
Email
To normalne. Zaczyna sie mniej więcej 2-3 m-ce po porodzie, więc kobiety łączą to nie z ciążą tylko z karmieniem. Ale wypowiadali sie lekarze w TVN STYLE że to wina hormonów z okresu ciąży. Nie przejmować się. Mi wyłażą w ogromnej ilości, chociaż trochę się to już zmniejsza.
emka
2005-08-29
13:58:51
Email
Tak, tak ja też je "roznoszę" po całym domu :)
Julia
2005-08-30
13:11:34
Email
Mi też strasznie wypadały włosy po porodzie. A że były wtedy długie do pasa, to było ich po prostu pełno wszędzie. Trwało to może z miesiąc, dwa, a zaczęło się ok 3 miesięcy po porodzie. Czytałam też, że to wina hormonów. W ciąży zwykle włosy robią się ładniejsze i gęste i mniej ich wypada. A po porodzie, jak ilość hormonów się zmniejsza, niestety wypadają i te, które się utrzymały pod wpływem hormonów w ciąży i te, które normalnie miałyby wypaść. Dlatego jest ich aż tyle.
kyja
2005-08-31
22:12:46
Email
mi też bardzo wypadały po porodzie-do tego stopnia,że je ocięłam.Wkurzały mnie, te długie włosy na podłodze,łóżu, koszmar.Potem jakoś przestałay tak intesywnie wypadać-ale teraz znów zaczynają, idzie jesień
@neczk@
2005-11-03
10:32:56
Email
Witam! Ja mialam okropny problem. Nad skroniami mialam widoczne braki wlosow. Bardzo mocno sie wstydzilam (jestem 8 mies po porodzie). Dzis mam odrosty wlosow do tego stopna ze wygladaja jak specjalie scieta grzywka. Mozesz stosowac witaminy i roznego rodzaju maseczki ale wydaje mi sie ze tak juz powinno byc i po ciezy wypadanie wlosow jest nie uniknione. Ja przezylam horror !!!
roma
2005-12-15
18:22:16
Email
Od jakiegoś miesiąca zauważyłam ten sam problem...Może witamina A cos tu pomoże?
Goga66
2005-12-15
20:58:27
Email
Moje włosy zaczęły wypadać jak Zuzia miała jakieś 4,5 miesiąca. Wypadały przez jakiś miesiąc. Używałam szamponu i odżywki NERIL. Kupiłam w Aptece - nie jest to drogie. Chyba trochę mi pomogło
roma
2005-12-15
21:12:48
Email
O! dzięki Goga 66...nabędę jeśli piszesz, że sprawdzone...
ADA
2006-01-16
12:15:47
Email
W piatek byłam u fryzjera i niestety musiałam skrócić włosy.Fryzjerka poradziła,abym na wypadanie kupiła w aptece Henne Wax.Jest to henna odzywcza.Wczoraj wsmarowałam pierwszy raz,zobaczymy jak dalej.
Goga66
2006-01-16
17:39:37
Email
mnie NERIL szybko pomógł. Nie jest drogi (szampon i odżywka) Spróbujcie. Tylko przyłóżcie się do tego zgodnie z dołączoną instrukcją
Monia7777777
2006-09-12
08:52:42
Email
Mam podobny problem,stracilam juz polowe wlosow,jestem zalamana i nie wiem co robic.macie jakies sprawdzone sposoby oprocz szaponu?Np jakies witaminki?Pomozcie!!
ciekawa
2006-09-12
12:06:43
Email
Włosy wypadaja od zmian hormonalnych lub dlatego ze sa żle odzywione. Ja kiedyś traciłam włosy przez stres-to znaczy miałam dosc silne przezycie stresowe a włosy zaczeły mi wypadadać po 4-6 tygodniach. I tyle samo potrzeba na poprawienie ich stanu. W przypadku stresu zmniejsza sie krażenie w naczynkach włosowatych i włos nie jest włąsciwie odżywiany dlatego wypada. Zapewne w przypadku hormonów jest podobnie. Cokolwiek będziesz brała zacznie działąć dopiero po 4-6 tygoniach wiec musisz brac regularnie i stale. Koniecznie witaminy i minerały. W zasadzie każdy pełny zestaw witamin i minerałow jest identyczny(niemalze) róznia sie tylko cena i firmą. mozesz zwrócić uwagę aby zawartosc cynku była większa lub bierz cynk osobno-ale tylko tak jak pisza na opakownaniu. Biorac wiecej zaszkodzisz sobie tylko a włosy i tak potrzebuja czasu. Szmpony nic nie dają-włos odżywia sie od cebulki. Co do ampułek na skóre nic Ci nie powiem ale mie dermatolog nie polecał jakoś szczególnie. to tylko zbijanie kasy. Niemartw sie wszytsko wróci do normy tylko trzeba na to czasu. Ja brałąm zwykłe witaminy i cynk. A róznica tak naprawde widoczna była dopiero po 3 miesiacach jak włosy zaczeły odrastac.pozdrawiam
Dorota
2006-09-12
19:44:21
Email
jest taka odżywka do kupienia w aptece, w nazwie jest słowo WAX. póżniej dopiszę całą nazwę. Ja tego używałam właśnie po porodzie. Jak się zapytasz w aptece to będą wiedzieć. Nie wiem czy pomagało ale używałam....polecały mi to koleżanki.
Dorota
2006-09-12
19:45:22
Email
Właśnie zauważyłam, że pisała też o niej ADA.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum