szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - stringi dla maluszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
abc
2005-08-17
Email
Wczoraj pekalam ze smiechu. Moj maz chcial mi zrobic niespodzianke i kupil mi stringi z allegro,uprzednio wypytawszy sie dokladnie o rozmiar itd. No i przyszly. Rozmiar S/M, ale jak ja je zobaczylam to pokladalam sie ze smiechu. Oto jak wspolczesne kobiety powinna wygladac, a raczej ta czesc na ktorej siedza. Otoz stringi pasuja jak ulal na pupe mojego 4 mies. synka. (dodam, ze synek jest szczuplutki)
emka
2005-08-21
21:50:37
Email
Hi hi :)) Niezłe :))
Weronika
2005-08-26
13:02:29
Email
Zapytaj mezylka czy to była jakaś sugestia co do Twojej pupy;) ??Może tak przyzwyczaiłaś go do zmiany pieluszek i pielęgnacji tyłeczka u małego,że teraz trudno mu się przestawić;)hi hi hi Liczę ze Ci nie obraziłam,żartowałam tylko;)Taka to teraz głupota z tymi stringami,a jak już mąż zabira sie do ich kupna to tylko boki zrywać ze śmiechu.Moj Marcin to juz tak się wycwanił,że teraz to już rozmiar mojej bielizny zna na pamięć i kupuje dobrą,ale na poczatku to wykradał mi z szuflady jakieś majteczki,żeby na miejscu mu sprzedawczyni pomogła;)Pozdrawiam i jeśli Cie uraziłam to przepraszam.
abc
2005-08-29
10:46:06
Email
no wlasnie moja pupa jest niczego sobie-tzn. akurat-po prostu jest i ja widac, haha. a ze stringami to moj maz nigdy nie utrafil-raz kupil w sklepie M i okazaly sie troche za duze, wiec rozmiar S/M wydal mu sie wrecz idealny, a tu klapa.i jak tu dogodzic kobiecie?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum