szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Przyrządy do ćwiczeń brzucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2005-07-16
Email
Mam okropnie duży brzuch-pozostałość po 2 ciążąch. A ponieważ wszystko inne mam szczupłe, to wyglądam jak w 4 lub 5 m-cu ciąży (nie przesadzam). Nie mogą na siebie patrzeć. Odchudzać się nie mogę (karmię), ćwiczyć na sucho brzuszki jakoś nie mam serca. Gdybym miała kasę to chyba zrobiłabym sobie liposukcję. A póki co zastanawiam się nad jakimś urządzeniem do ćwiczenia tego cholernego brzuchola. Np. to co reklamują w Telezakupach Mango (są drogie, ale może poszukam coś używanego na Allegro). Tylko nie chciałabym kupować kota w worku. Moze macie jakieś opinie lub doświadczenia z tym związane?
Anula
2005-07-17
22:29:10
Email
Znalazłam na Allegro podróbkę dwa przyrządy, ale nie wiem na ile mogą być skuteczne: AB-KING (ławeczka z pałąkiem na ręce, za który się trzyma i robi brzuszki) i SAUNY SOULUSZN (pas który spala tłuszcz za pomocą odpowiedniej temp. pasa).Miałyście może któreś z tych rzeczy albo coś o nich słyszałyście. Bo jest jeszcz AB-SWING, ale znajomy miał podobne i badziew niesamowity (przede wszystkim niewymiarowy i niewygodny ani dla wysokiej ani dla niskiej osoby).
MoNiSiA
2005-07-20
18:36:12
Email
Reklamowane rzeczy są bzdurą a zwłaszcza - sauna solution! Podnosi to temp co powoduje pocenie się a to w rezultacie - gładszą skórę! Nic poza tym. Gdyby przecież była to prawda że w ciągu 60minut spala się 2cm to pewnie miałabym to pierwsza i po tygodniu nie miała skóry! Niestety nie ma nic innego jak tylko ćwiczyć. Bardzo dobre są też ściągające pasy po porodzie!!! Naprawdę wiem co mówię bo sama tego używam i brzuszek napewno sporo mi się wciągnął ale to jeszcze nie to co chcę. Mam koleżankę która używała pasa i robiła brzuszki i jest 3 miesiące po porodzie i wygląda lepiej jak sprzed ciąży - wygląda nie ukrywając - rewelacyjnie. Wystarczy ćwiczyć brzuszki może do ulubionego programu, filmu, serialu? :) Ja zacznę to robić wieczorem po uspaniu małej no i przy oglądaniu np Na wspólnej ;) Polecam :)
Monia7777777
2006-09-21
14:04:28
Email
SLUCHAJCIE!!Jestem prawie 5 miesiecy po porodzie,waze tyle co przed ciaza ale cos stalo sie z moim brzuchem(opadl)wygladam jakbym znowu byla w ciazy!!!Zauwazylyscie to u siebie?Podobno macica sie obkurcza.Postanowilam ze pojde na aerobik(POSTANOWILAM :) )Znacie jakiesfajne miejsce(chodzi mi o areobik) w Tychach?Najlepiej byloby chodzic z jakas inna "mamusia" ktora ma podobny problem
Goga66
2006-09-22
11:03:49
Email
Może się mylę ale wydaje mi się,że macica obkurcza się przez okres połogu a nie po 5 miesiącach. Może przytyłaś po prostu albo hormony tak zadziała0ły?000
Goga66
2006-09-22
11:07:19
Email
poza tym po porodzie mięśnie brzucha są porozciągane. Poćwicz brzuch. Aerobik poprawi kondycję, może odchudić ale sam brzuch dobrze jest poćwiczyć dodatkowo. Jeżeli bardzo Ci się powiększył ostatnio a nie jest tak od czasu porodu, to dobrze pokazać to lekarzowi. A może ogólnie schudłaś a brzuch pozostał porozciągany po porodzie?
Monia7777777
2006-09-23
16:56:56
Email
macica obkurcza sie po porodzi ale nie wystarczy jej na to piec dni,mysle ze aerobik bedzie swietnym rozwiazaniem-chodzi o spalenie tluszczyku.cwiczenie samych miesni brzucha jest nudne
Goga66
2006-09-25
18:59:57
Email
Cóż po 5 dniach macica się nie obkurczy na pewno ale 5 miesięcy, to trochę byłoby długo. Aerobik Cię odchudzi ale niekoniecznie spłaszczy brzuch. To zależy od rodzaju aerobiku. Jeżeli będzie tam sporo ćwiczen na mięśnie brzucha i będziesz często chodzić, to pomoże. Jednak 2x w tygodniu bez dodatkowych ćwiczen w domu może nie wystarczyć. Ciąża dość mocno rozciąga i rozluźnia włókna mięśni. Ale cokolwiek by nie mówić aerobik świetnie wpływa na kondycję, krążenie. Poprawia nastrój, kształtuje ogolnie sylwetkę i koordynację ruchu. Do solidnego wzmacniania mięśni preferuję jednak siłownię z sekwencjami ćwiczeń aerobowych. Ja pomimo, że brzuch mam całkiem płaski po ciąży, to jednak mimo tego, że mam dość silne mięśnie nadal czuję, że są jakieś inne, miększe, niż przed porodem. Też muszę się chyba za nie zabrać :)
ciekawa
2006-09-25
19:17:51
Email
Jeśli masz możliwosc znajdx aerobik gdzie miesza sie kilka rodzajów aerobiku. Miałam w ten miesiąc troche czasu to zapisałam sie na taki gdzie do tej pory nie powtórzyły sie zadne zajecia:aerobi, step, artorobik, piłki itd Super sprawa chooć wole swoje aikido.ale jak bym miał chodzic na to stale to polecam taką forme:) pozdrawiam
ciekawa
2006-09-25
19:19:55
Email
Miało być "afrorobik":) skakałyśmy jak kobietki z prastarych plemion-ale fajnie;)
Monia7777777
2006-09-26
09:32:14
Email
NARAZIE NAPEWNO Z DOMU WYJSC MI SIE NIE UDA BO MOJ MAZ ZACHOROWAL I ZARAZIL TEZ MALEGO :( MUSZE SIE NIMI OPIEKOWAC
Monia7777777
2006-09-26
09:33:18
Email
A PROPO CWICZEN to brak mi motywacji,opanowalo mnie straszne lenistwo,az strach sie przyznac!!
Goga66
2006-09-26
10:40:32
Email
jak zmusisz sie 2-3 razy, to wejdzie Ci to w krew

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum