szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - zapalenie spojowek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mab
2005-05-22
Email
Ostatnio dopadlo mnie zapalenie spojowek. Na poczatku to ignorowalam, bo myslalam, ze oczy sa zaczerwienione, bo za dlugo siedze przed komputerem :)
Mam wiec pytanie, czy powinnam wymienic wszystkie mazidla do oczu, ktorych uzywalam w tym czasie(tusz do rzes, cienie itp)?
mab
2005-05-23
00:13:09
Email
Chodzi mi konkretnie o to, czy jak ich uzywalam podczas zapalenia spojowek, to nie powinnam ich juz pozniej uzywac, jak sie wylecze (ze wzgledu na przenoszenie bakterii)
Jagoda
2005-05-23
00:16:51
Email
Ja bym nie wymieniała. Chyba, że dla przyjemności :)Ciekawe, czy ktoś ma inne zdanie?
kyja
2005-05-23
08:16:00
Email
ja tez bym nie wymieniała-poczekałabym, aż wszystko wróci do normy i spróbowałam znów je uzywać
mab
2005-05-23
15:41:27
Email
No to i ja nie wyrzuce, najwyzej po drugim zapaleniu spojowek :))))
A co do przyjemnosci, to nie jestem eksperymentatorem i namietnie od lat uzywam tych samych kosmetykow (lenistwo w wyszukiwaniu nowosci + chroniczna niechec do zakupow). Ale moze czas to zmienic? :)
Malwina
2012-01-26
00:33:25
Email
Temat stary, ale może komuś się jeszcze przyda. Ja bym wymieniła. Zapalenie spojówek jest albo wirusowe, albo bakteryjne, uważam że istnieje duże prawdopodobieństwo że przybory do makijażu się "zainfekowały". Ja obecnie przechodzę zapalenie rogówki, po zapaleniu spojówek, mam nacieki na rogówce. Już miesiąc jestem na zwolnieniu lekarskim. Chorym okiem widzę przez mgłę, tekstu z komputera czy telewizora nie jestem w stanie przeczytać. Ostatnio dostałam zastrzyk pod gałkę oczną. Jutro kontrola, nie wiem co będzie, boję się. Jak ktoś przechodził takie zapalenie to proszę o jakąś informację, czego mogę się spodziewać.
ciekawa
2012-01-28
22:26:39
Email
UUU paskudne! Ja ostanie ostre zapalenie spojówek przywiozłam ze śląska z kliniki okulistycznej - po badaniu oczy zostały czerwone i zaropiałe jak u małego kota-ale dostałam krople i przeszło w kilka dni. Nic nie wymieniałam. Ale jeśli to reakcja na jakiś kosmetyk to można by się zastanowić. Generalnie oko zdrowe samo się broni. Pytanie czy to nie reakcja alergiczna. Mnie kiedyś okulista zwrócił uwagę aby w ciągu dnia wyjmować drobne zabrudzenia z makijażu z oka.
Malwina
2012-02-01
21:24:45
Email
Pytałam okulistkę o to czy można używać przyborów do malowania po zapaleniu spojówek. Powiedziała, że najlepiej wsadzić je do zamrażarki i potem używać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum