szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Tabletki wspomagjace odchudzanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaprysna
2013-03-07
Email
Czesc dziewczyny, po pierwszym dziecku zostalo mi 10, po drugim plus 2 (12), jak odstawilam od piersi w dwa tygodnie dorobilam sie dodatkôwych 6, w sumie 18 na plus, staram sie zdrowo odzywiac, zero cukru, zero chleba,zero maki bialej, miesa nie lubie, wiec malo, praktycznie niewiele jadam, Chodze na basen, jezdze na rowerze, duzo spaceruje z dzieciakami a waga stoi juz od roku. Dlatego postanowilam wlaczyc tabletki wspomagajace odchudzanie. Pogrzebalam w necie, ale jest tego bbb. duzo, z samej tej jagody acai barry duzo preparatow, czy zielonej kawy. Moze moglybyscie podzielic sie doswiadczeniami (jezeli takowe sa) i polecic jakis srodek? Wiem, ze to sprawa indywidualna, na jednego moze dzialac na innego nie, ale chodzi mi o osobiste doswiadczenia i konkretne nazwy. Z gory dzieki
basienka25
2013-03-08
14:11:40
Email
Ja kiedyś przy odchudzaniu i intensywnych cwiczeniach brałam fat burn ( jakos tak, chyba dokładnej nazwy to już nie pamiętam ). Pamiętam. że pomogły mi spalać tkankę. Potem przy kolejnym odchudzaniu po ciązy brałam bio cla. Też były super, schudłam ładnie w miarę szybko, tzn tak jak trzeba:)
noemi
2013-03-08
19:23:30
Email
ja nigdy nic nie brałam wspomagającego, zdrowa dieta, nie łączenie pewnych składników posiłków i dużo ruchu powinny załatwić sprawę. i zastąpienie tłuszczy olejem kokosowym polecam. to podobno jedyny olej, który nie odkłada się w ciele w postaci tłuszczu, a wrecz pomaga go spalać.
kaprysna
2013-03-09
09:11:00
Email
Dzieki dziewczyny, chyba skusze sie na te zielona kawe. bede pisac, czy cos dalo, Ja nie chce srodka, ktory blokuje wchlanianie skladnikow odzywczych, tylko, cos, co przyspiesza metabolizm, bo moj po dzieciach calkowicie spi. Przedtem tez wystarczylo odstawienie slodyczy, teraz jem tak malo, ze wizyte w toalecie mam co 3 dni (bo nie ma z czego) :-/
ciekawa
2013-03-26
16:44:14
Email
Jak jesz za mało to organizm będzie magazynował-to bez sensu. Jedz dużo tylko mało kaloryczne. Może wykup sobie dietę na jakimś portalu. Ja na chudniecie polecam ruch i choć żadne to odkrycie działa. Co prawda każdy ruch działa inaczej ale warto. Ostatnio próbowałam treningów Ewy Chodakowskiej-poszukaj w necie-rewelacja. I metabolizm też sport ruszy-sama zobaczysz.
olinka1
2013-09-20
12:31:54
Email
Ja serdecznie polecam takie tabletki - http://weight-loss.pl/ . Reszta to chłam, który tylko wywoływał efekt jojo. To zaś naprawdę mi pomogło. Polecam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum