szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Rak piersi - ważne !!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kocurek55
2011-08-02
Email
w samej Polsce notuje się rocznie wśród kobiet ok. 3000 zachorować na raka jajnika Rak jajnika to określenie na nowotwory, rozwijające się w jednym lub też w obu jajnikach. Nowotwór ten zazwyczaj – dopóki nie pojawią się powikłania w innych narządach ciała – nie powoduje wyraźnych objawów chorobowych i dlatego w początkowym stadium możliwa jest błędna diagnostyka (najczęściej mylony z chorobami trawiennymi). Najistotniejszą kwestią jest szybkie stwierdzenie schorzenia, poprzez badanie miednicy oraz USG. We wczesnej fazie choroby występuje niewielki guz umiejscowiony obok trzonu macicy, później można wyczuć go przez powłoki brzuszne. Nowe metody wykrywania raka! http://tojefura.com dostałam dzis takiego maila, co wy o tym sądzicie? moja sąsiadka powiedziała, ze robiła ten test, ale nie chciała mi powiedzieć, jaki wynik jej wyszedł, wiem, że następnego dnia poszła na wizytę do lekarza. Od tamtej pory nie miałam z nią okazji rozmawiac, a nawet bałabym sie jej o to zapytać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum