szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - pryszczole


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2010-08-30
Email
dziewczyny, od jakiegos czasu nekaja mnie pryszczole na plecach. pojawily sie nagle i nie wiem co mam z nimi zrobic. winie mirene, ale moj gin mowi ze to nie od niej (ponad rok juz ja mam a pryszcze sa dopiero teraz). co radzicie? jakies srodki, mascie, srodki doustne? pomocy!!!
ciekawa
2010-09-01
11:47:48
Email
Ja całe życie mam okropne pryszcze-już mi się zaczęły robić blizny. W końcu na 30-tke zmądrzałam i poszłam prywatnie do dermatologa-biorę antybiotyki doustnie-kuracja na parę miesięcy. Do tego mam do smarowania hascoder, klindacyn i dwie maści recepturowe-zabawy jest trochę ale efekt boski;) Radze pokazać plecy dobremu dermatologowi-ale uciekać od takiego co chciał by leczyć hormonami. Nic nie wyciskaj-zawsze to stwierdzenie doprowadzało mnie do szału bo jak można łazić z ropa na skórze ale.... ja się powstrzymałam parę dni i smarowałam tymi maściami i o dziwo normalnie nikły w oczach!!! Nigdy nie miałam tak czystej buzi jak teraz-nawet zaskórników nie mam-i same zeszły nie wiem jakim cudem i co się z nimi stało-może się w nocy spakowały i poszły sobie:) Zwykle nakładłam masę kosmetyków na buzie a teraz mam te swoje mazidła i tylko na dzień krem stosuje bo w nocy jestem usmarowana to nie mogę a skórę mam jak niemowlak;)
peru
2011-04-26
11:36:22
Email
a może najlepiej w takim przypadku jest zmienić antykoncepcję na taką, która pomoże też walczyć z pryszczami? czytałam o tym ostatni fany artykuł: http://kobieceprawdy.pl/article_uni/uroda/pryszcz_z_glowy.html

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum