szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - jaką bieliznę nosicie ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mariolciaa
2010-05-23
Email
mamuśki karmiące jaką bieliznę polecacie na dzień i na noc? co wygodne i co praktyczne dla karmiącej?
mariolciaa
2010-05-24
21:08:08
Email
czy brak wpisu oznacza, że nie używacie bielizny? ;-)
basienka25
2010-05-24
22:27:44
Email
Hehe, ja nosiłam karmiąc piersią taki fajny bawełniany stanik z odpinanymi miseczkami. Nie pamiętam jaka to była firma, ale kupiłam go w kauflandzie, nawet dwie sztuki, Był świetny:)
kyja
2010-05-28
09:06:35
Email
w ciągu dnia noszę biustonosze dla karmiących mam, a w nocy...no,cóż piżamkę:) nie katuję się noszeniem biustonosza jeszcze w nocy:)na samym początku zaleca się zakładanie biustonosza też w nocy-ponoć pozwala to na trzymanie w ryzach biustu podczas nawału mlecznego w 3-4 dobie po porodzie.
mariolciaa
2010-05-30
23:50:17
Email
ja nie wyobrażam sobie spania bez stanika! rzeczywiscie "trzyma w ryzach" piersi, ale z tego co czytałam ważny jest stanik bo podtrzymuje piersi i potem nie będą obwisłe
kyja
2010-05-31
12:32:58
Email
pierwsze dziecko karmiłam długo (laktacja trwała parę lat),a biustonosz nosiłam tylko w ciągu dnia i biust był ok-nie sflaczał i nie obwisł.Wyglądał jak wcześniej, przed ciążą.Teraz jestem karmiącą mamą 2-miesięcznej córeczki i nie zamierzam zakładać stanika na noc-mam nadzieję,że i teraz moje geny nie zawiodą :))kwestia biustu pewnie zależy przede wszystkim od genów i może od wielkości?
Hanna29
2011-03-10
17:30:32
Email
Wazne zebym sie w niej dobrze czula. No i musi byc ladna. W razie czegos lepiej sie z tym czuje ;) A odnosnie bielizny i ciuchow na www.edarling.pl w poradniku sa rozne fajne artykuly o tym, jak powinnismy sie ubierac na randki, w domu itd.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum