szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Zakupy w firmowych sklepach Happy Mum


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
stokrotka
2010-02-25
Email
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Byłam na zakupach w sklepie firmowym Happy Mum. Zrobiłam bardzo udane zakupy. A pani była bardzo sympatyczna i chętna w doradzaniu asortymentu. Potrafiła i skrytykować i polecic cos w czym dobrze wygladam. Jestem ciekawa waszych uwag. W których sklepach Happy Mum byłyście? Pozdrawiam cieplutko
kaja766
2010-07-31
00:26:52
Email
Szukam oryginalnych okularów przeciwsłonecznych DIOR, sezon ma się ku końcowi, więc interesują mnie sklepy z promocjami. Znalazłam w Internecie fajną promocję w sklepie [url]www.poisonstore.com[/url] Macie doświadczenie z tym sklepem?
ILA85
2010-08-01
22:10:12
Email
WITAM mam do sprzedania ubranka z tej strony z kolekcji letniej 2010 w rozmiarze xs cena do uzgodnienia chetnych prosze o kontakt 85NORKA@poczta.fm.
trisz84
2010-08-18
19:05:09
Email
najgorsza obsługa sklepu z jaką się w życiu spotkałam-happy mum Galeria Malta już nigdy nic tam nie kupię!!!!!!
learta
2010-09-01
14:16:09
Email
Dotychczas raz korzystałam z zakupów w sklepie Happy mum i również spotkałam się z miła obsługą. Ponownie wybieram się na kolejne zakupy.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum