szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - strzyżarka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2010-01-04
Email
Laski doradźcie. Od last planuje kupić strzyżarkę-wiecie taką do miejsc intymnych i nóg, pach. Macie coś takiego? Najbardziej chodzi mi o okolice bikini lubię ładny przystrzyżony trawniczek a czasem jak się machnę zwykłą to kończy się na goleniu na glace bo przykro patrzeć:( Poradźcie czy warto to kupić? Mam depilator ale kurde pod linijkę to on nie wyrywa.....
bea1978
2010-01-06
16:45:08
Email
Ja używam philipsa, niby wszystko z nią oki, da się zostawić paseczek ale jak byś chciała jakiś wzorek to już raczej marnie :)))Do tego JA potrafię się pozacinać takim sprzętem ale to pewnie tylko ja ;).
http://www.twenga.pl/cena-Ladyshave-HP-6317-PHILIPS-Maszynka-golenia-damska-32145-0
Powiem szczerze że korzystam tylko z tej głównej nakładki, ta pozłacana leży hmmm nie wiem gdzie :))Ogólnie jestem zadowolona, włoski się nei wrastają a to dla mnie było najważniejsze:)
ciekawa
2010-01-07
16:53:56
Email
i goli na gładko?
bea1978
2010-01-07
20:51:36
Email
Na gładko po odpowiednim naciągnięciu skóry :)bez naciągania zostaje lekki jeżyk plus w moim przypadku pocieta skóra :))
ciekawa
2010-01-10
21:55:49
Email
kurcze to tylko zwiększyło moje wątpliwości

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum