szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dobry krem ujedrniajacy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2009-10-29
Email
hej! chyab nadszedl czas na mje chudniecie. ola ma juz 2 lata, moze w koncu sie ruszylo w organizmie. w kazdym badz razie schudlam jakies 5 kilo i zauwazylam ze zaczyna mi skora wisiec. potrzebuje jakiegos dobrego kremu ujedrniajacego. niekoniecznie na cellulit, choc taki tez mam, ale bardziej intensywnie ujedrniajacego. planuje wybrac sie na jakies masaze, ale w tym miesiacu mamay wyjatkowego pecha finansowego, wiec moze w nastwpnym. jaki krem polecacie? niekoniecznie musi byc najtanszy, aby byl naprawde skuteczny.
karolina
2009-10-29
07:57:33
Email
ja polecam serię nivelazione firmy farmona,potem dove chociaż jak dla mnie to właśnie to samo co nivelazione jeżeli masz jakieś popękane naczynka to nie kupuj żadnych rozgrzewających,potem seria eveline jest tania i ponoć dosyć dobra klientki dosyć chwalą chociaż Magdalenko same kremy niewiele tu zdziałają jeżeli będą same sobie tylko wsmarowane bez masażu to tylko nawilżą skórę wszystko to działa w połączeniu z masażem,osobiście mogę polecić rolletic jak dla mnie rewelacja,zero cellulitu skóra rewelacyjnie ujędrniona i sampopoczucie wspaniałe.
Magdalenka
2009-10-29
10:59:05
Email
dzieki. ale co to jest roletic? krem z nakladka masujaca, czy raczej jakis zabieg w gabinecie?
karolina
2009-10-29
11:52:22
Email
to są masaże w gabinetach u nas w mieście zrobiło dosłownie furrorę można je połaczyć ze specjalną dietą ale to już jak ktoś chce zgubić zbędne kilogramy chociaż zostają po tej diecie fajne nawyki żywieniowe,jeżeli ma się problem jakiś większy z kręgosłupem to lepiej omijać przy masowaniu tę część. tu jest stronka można sobie też tam znależć czy jest w mieście gabinet http://maszodpowiedz.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
ciekawa
2009-11-01
18:22:14
Email
dla mnie poprostu rewelacją sa kremy eveline i perfecta-tanie bo poniżej 20zł a super działają obecnie mam eveline rozgrzewający a są różne i już kilka tych firm używałam. Na piersi też obie firmy dosłownie pusz up z tubki:) A jak masz wydać min 100zł na jeden zabieg na uda to kup sobie na allegro guam za 200zł i zrobisz sobie w domu 10-12 zabiegów. A guam to dopiero działa:)
ciekawa
2009-11-01
18:24:00
Email
co do roletica to też korzystałam fajna sprawa bo na serio można sobie tyłeczek wymasować-od tego się nie chudnie ale ładnie rozbija tłuszcz i fajnie przesuwa po ciele. To jest drenaż limfatyczny tylko mechaniczny-polecam dla kogoś kto nie lubi ćwiczyć.
karolina
2009-11-05
20:10:39
Email
trochę z innej beczki ale też podobne polecam peeling cukrowy dax cosmetics z serii perfekta waniliowo-pomarańczowy jest rewelacyjny wspaniale pachnie ,nawilża i natłuszcza także nie trzeba już balsamować ciała.
Magdalenka
2009-11-15
16:53:58
Email
kupilam ten guam, wczoraj uzylam pierwszy raz. tak swedzialo ze trudno wytrzymac, ale jakos dalam rade. i teraz pytanie za sto punktow - co ile to mozna stosowac? co drugi dzien dla szybszych efektow? raz na tydzien?
agnieszka_z
2009-11-22
17:46:15
Email
Powinnas dostac instrukcje, ja kupowalam na allegro tez i z tego co pamietam to do stosowania co drugi dzien na przemian z peelingiem. Super sprawa chyba tez ponownie zakupie. A co do kremow to polecam Trimgel Slim 3D- drogi i do kupienia na allegro albo muisz ze stanow sprowadzic, w opisie jest ze zmniejsza apetyt, ale ja raczej tego nie odczulam, natomiast nawilza i ujedrnia wspaniale, no i smarujesz sie nim prawie cala, rece nogi, tylek, brzuch, w zaleznosci od potrzeby. No i najlepsze rezultaty daje przy stosowaniu cwiczen, ale to chyba podstawa do ujedrnienia :)
ciekawa
2009-11-22
20:14:30
Email
raz w tygodniu wystarczy bo to dość silnie działający środek.
Basjaa
2010-03-15
22:00:13
Email
Magdalenka no i jak ten guam?? Ja po II ciąży mam zwisający brzuch - czytam ten post bo chce to zmienic ... brzuch mój (nie ublizając wygląda jak u mojej babci) stracil jędnosc elastycznosc i ma rozstepy wokół pępka buuu -co moze mi pomóc??
Magdalenka
2010-03-17
10:02:01
Email
guam super, ale zaprzestalam zabiegow mniej-wiecej w polowie bo strasznie sie pochorowalam. skora po nim i w trakcie calej kluracji jedrniejsza, bardziej napieta, generalnie duzo lepsza, ale po zaprzestaniu stosowania wraca do obwislej formy. byc moze po zuzyciu calego opakowania byloby lepiej...
agnieszka_z
2010-03-21
19:10:19
Email
Basja nie wiem jak dokladnie u ciebie to wyglada ale z opisu wnioskuje ze masz podobny problem jak ja... niestety u mnie nawet w salonach kosmetycznych rozkladaja rece bo wygladzic moze jakos da rade, uelastycznic tez troche, ale niestet brzuch bez powazniejszych i drozszych zabiegow juz nigdy nie bedzie wygladal jak kiedys... w wawie jest tylko jedna klinika gdzie moglabym sobie z tym poradzic, ale cena jest powalajaca. Przede wszytskim dzialaj jak najszybciej ja troche sie zagapilam bo myslalam ze skora sama wraz z odbudowaniem miesni i po kremach wroci do normy, ale nie wrocila i nie wroci juz. Mam nadzieje ze u ciebie jest lepiej, pozdrawiam :)
Magdalenka
2010-04-18
08:47:43
Email
moich poszukiwan ciag dlaszy - kupila kilka dni temu zel elencyl offensive cellulite. pierwszy plus - stosuje sie go raz dziennie (hurraa!), drugi plus - szybko sie wchlania i nie zostawia tlustego filmu. po kilku dniach stosowania nie zauwazylam jeszcze zmniejszenia cellulitu, ale zauwazylam ze skora jest gladsza. z niecierpliwoscia czekam na ciag dalszy. jak na razie polecam. jedyny minus to cena - prawie 100zl. 99zl w mojej aptece. na necie mozna kupic za 80pare.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum