szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Gdzie w góry na narty z rodziną?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
natula
2009-10-14
Email
Hej, szukam jakiegoś ośrodka w górach, gdzie ja mogłabym trochę wypocząć (nie jeżdżę na nartach) a moja rodzinka trochę sobie po stokach pojeździć. Znacie fajne miejsca takie rodzinne, co by osoby, które nie jeżdżą też miały co robić?
allija
2009-10-15
21:39:08
Email
a rozważałaś Karpacz? nie ma w nim takich tłoków jak np. w Zakopanem czy w Białce. fajny jest hotel Mercure (dawniej Skalny), z bajerami - basen, sauna, masaż. wyciągi są więc można na nartach pojeździć, a połazić też jest gdzie, żeby się nie nudzić.
natula
2009-10-16
10:35:26
Email
nie myślałam jeszcze nad miejscem, gdyż liczyłam na to, że mi tutaj ktoś podsunie pomysł ;) Karpacz mówisz... no do Białki to sie nie wybieram, byłam w zeszłym roku i jak rodzinka się wyjeździła za wszystkie czasy, to ja się tam po prostu nudziłam... taki domek mieliśmy, nic do roboty dla osoby niejeżdżącej na nartach :/ rozumiem, że w tym hotelu Mercure ma co robić taka pojedyncza asportowa jednostka jak ja? :)
allija
2009-10-16
18:31:09
Email
no jest basen, sauna, mozna iść na masaż, na fitness, takie coś na kształt spa - można wybierać i przebierać :) aczkolwiek Karpacz jest tak piękny że też szkoda tylko w hotelu siedzieć - ja w dzień często łaziłam po okolicy, żeby oczy nacieszyć widokami, a po południu korzystałam z uroków hotelu;)
Magdalenka
2009-10-20
07:51:03
Email
ja polecam karpacz. bylismy tam w zeszlym rpokui z 2 dzieci oraz zaprzyjazniona para z dzieckiem. bylo super, w tym roku tez wyjezdzamy. jest przepieknie, wiec jezeli nie jezdziesz na nartach, to mozesz sobie spacerowac, zwiedzac, a widoki sa przepiekne. co do hotelu to my mieszkalismy w pensjonacie bez basenu i innych tego typu atrakcji, ale i tak podobalo mi sie.
allija
2009-10-20
21:10:49
Email
oczywiście, że można się świetnie bawić bez różnych atrakcji, ale tak sobie myślę, że przecież można sobie raz na jakiś czas pozwolić sobie na odrobinę komfortu i pobyt w hotelu z basenem czy sauną ;) myślę, że zima w Karpaczu i sauna po spacerze to coś wręcz wymarzonego :)
pinkie
2011-10-31
15:36:55
Email
Może ktoś był na uroczych świętach w górach i może mi coś polecić? Chodzi o wyjazd z dziećmi i starszymi narciarzami. W ośrodku może też być basen i koniecznie wyżywienie , w tym Wigilia

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum