szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Roztepy?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
zabcia168
2008-10-31
Email
Witam.Mam pytanie dotyczace roztepow? Jesetem w 31 tygodniu ciazy i przytylam juz 23 kg, a na moich udach biodrach pupie piersiach i brzuszku pojawily sie juz od dawna straszne roztepy jakby ktos mnie pocial nozem! Jest ich pelno. A od 4 miesiaca ciazy stosuje kremy na roztepy naprzemian wcieram raz krem a razoliwke po kapaniu. Czy one mi po urodzeniu choc troche znikna??????? Czy tez i zbledna??Prosze o szczera odpowiedz.
basienka25
2008-10-31
19:26:01
Email
Zniknąć nie znikną , ale trochę zbledną. Ja miałam tak jak Ty. Mimo wcierania kremów wszelakich od początku ciąży pojawiły się rozstępy. Ale teraz przynajmniej, w drugiej ciąży nie przejmują mnie już:)
katka
2008-11-02
22:56:21
Email
rozstępy żabciu,rozstępy....
ciekawa
2008-11-03
17:23:05
Email
U mnie pojawiły sie pod koniec jak juz nabrałam ostro wody-całe uda usiane siateczką-po ciazy jak waga spadała wyglądała jeszcze gorzej ale dziś 16mies po porodzie zbladły i nie jest tak źle-smaruje sie dobrymi kremami skóra nabrała jędrności i jest całkiem fajnie-mąż na mój widok się ślini to chyba jest ok:) Jeśli moge cos poradzić to ja już 6 tygodni po porodzie byłam na pierwszym zabiegu z guam-potem kupiłam sobie słoik błotka i sama robiłam zabiegi-rewelacja skóra rewelacyjnie sie zbiegała i z każdym zabiebiem było o wiele lepiej.
mapet
2008-11-04
14:16:01
Email
Katka roztepy czy rozstepy kazdy chyba wie o co chodzi prawda?Nie baw sie w panią polonistkę.Widac,że pouczanie innych leży w Twojej naturze.
katka
2008-11-04
22:29:10
Email
A w twojej naturze,mapetku,jest krycie się pod nickiem,który świadczy o niskim poziomie intelektu. Masz coś do mnie,to powiedz to bez ukrywania się. Każdy chetnie to przeczyta. Chyba,że wolisz kreować się na sympatyczną mamę a kąsać pod przebraniem.Wybacz,zbyt głupia jestem ,by wiedzieć,co to są roztepy...
dodka591983
2008-11-06
17:53:18
Email
ja dostalam rozstepy 2 tyg przed porodem ale tylko na brzuchu. niestety one nie znikna tylko zbledna ale to tez trwa dlugo , niestety. u mnie dobry rok to zajelo a w trakcie ciazy tez smarowalam sie jaki szalona. niestety swiadczy to tylko o tym ze skora jest malo elastyczna
MatkaPolka
2008-11-14
20:27:05
Email
Po jakims czasie - u mnie po poltora roku - juz prawie nic nie widac, nie przejmuj sie. Guam tez polecam :)
natula
2008-12-18
14:28:09
Email
Ja kupiłam trochę taniej na ebayu elancyl. rzeczywiscie całkiem niezły. Wiadomo, że do zera nie zejdzie, ale efekt generalnie był pozytywny :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum