szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - ANTYKONCEPCJA DLA KARMIĄCYCH


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MayOlka
2008-07-22
Email
Hejka! Czy któraś z Was (karmiące piersią) przyjmowała tabletki antykoncepcyjne? Mój lekarz przepisał mi AZALIA-nowe pigułki tylko nie mam pewności czy się sprawdzą. Nowe-niesprawdzone. Poza tym boję się o moje maleństwo-czy nie zaszkodzą w prawidłowym rozwoju...
Sylwetkar
2008-07-22
18:08:37
Email
hee ja brałam Cerazette przez 6mc rok temu to były jedyne czułam sie po nich dobrze na Zuzika chyba niewpłyneły
majka_76
2008-07-24
22:51:54
Email
Azalia ma taki sam skład co cerazette. Zresztą lekarz chyba wie, co robi przepisując Ci te tabletki. No i zaletą azali jest o wiele niższa cena niż cerazette. Ja brałam te drugie. Nie wpłynęły w ogóle na dziecko. Nie masz się czego obawiać. Pozdrawiam:)
MayOlka
2008-07-29
20:41:08
Email
Dziękuję za Wasze opinie na ten temat:). Oby tylko branie takich tabletek nie uaktywniło działań niepożądanych u dziecka w późniejszym czasie... Smęcę i marudzę ale każda z Nas chce dla dzieciątka jak najlepiej.
majka_76
2008-07-30
16:30:04
Email
MayOlka, spokojnie, na pewno maluszkowi nic nie będzie. Rozumiem twoje obawy, ale nie masz powodu się zadręczać. Pozdrawiam :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum