szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Opinię o sklepie Happy mum( zakupy )


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
vinnica
2008-05-15
Email
Ja zatem dodaje pierwszy wpis,bo naprawdę jestem zadowolona z zakupów w sklepie happy mum 2 koszulki, które zakupiłam z przeceny są bardzo ładne i świetnie się noszą są wygodne i miłe w dotyku. Poza tym rzeczywiście na długo mi posłużą gdyż mam zamiar nie razygnowac z nich po ciaży dlatego polecam sklep i rzeczy które tu są mam nadzieje że to zachęci inne panie z brzuszkami do robienia tu zakupów...polecam gorąco
uska
2009-03-05
15:01:01
Email
właśnie odebralam kolejna przesylke z Happy Mum. Chyba nigdy nie bylam tak bardzo zadowolona z zakupow internetowych i pomimo braku mozliwosci przymierzenia przed zakupem - nigdy nie mialam tak dobrze passujacych spodni ;) Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie. Nie tylko ciuchy sa naprawde dobrej jakosci ale sa ladne i przyjemnie sie je nosi. Pozdrawiam przyszle MamUski ;)
klientka_HM
2009-06-10
21:32:01
Email
Świetna jakość ubrań! Na reszcie zakupy on-line spełniły moje oczekiwania. Przy zamówieniu podałam swoje wymiary i oddzwonili, aby zaproponować mniejszy rozmiar, który rzeczywiście był doskonale dobrany! Tunika leży jak ulał! Jeansy zamówiłam trochę za duże, więc bez problemu wymienili na mniejszy rozmiar. Dostawa kurierem przy obu przesyłkach była na drugi dzień po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia na maila. :-) Jestem pewna, że to nie ostatnie moje zakupy w tym sklepie. Pozdrawiam. HM
tygrys0402
2012-03-31
23:45:12
Email
Nie kupujcie w tym sklepie, to naciągacze. Wymyślili swoje prawo do oskubywania klientów. U nich można wymienić towar tylko na równowarty lub droższy inne opcje nie wchodza w grę.
mia2487
2012-10-30
09:18:06
Email
świetny sklep ciuszki prześliczne mega wygodne dobre jakościowo po prostu sklep idealny naprawdę polecam
Donna
2013-07-19
21:06:34
Email
Oszuści!!! Sklep internetowy happy mum to naciągacze,- ostrzegam! Uważajcie z zamówieniami, wysyłają rozmiary takie jakie są, a nie te które zamawialiście, licząc, że może komuś nie będzie się chciało zwracać. Nie zwracają kosztów przesyłki i twierdzą, że to błąd zamawiającego, w odróżnieniu od Mango, którzy też czasem się mylą. Obsługa okrutnie niemiła. Bardziej nieprzyjemnych zakupów nie miałam nigdy.
osuszek84
2013-12-29
16:18:38
Email
Ja kupuję na www.sweetmama.pl i nigdy jeszcze nie miałam problemów z rozmiarem czy dostawą. Polecam gorąco!
kora_83
2015-05-27
16:19:46
Email
Osobiście polecam.Właśnie odebrałam jeansy,nie byłam pewna rozmiaru więc podałam w zamówieniu swoje wymiary-spodnie pasują idealnie.Kontakt bez zarzutu,szybka dostawa,dwa dni po otrzymaniu maila z potwierdzeniem wysłania zamówienia paczka była u mnie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum