szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dekoracja stolu wigilijnego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2007-12-05
Email
Dziewczyny, czy dysponujecie zdjeciami dekoracji stolu wigilijnego. Niestety w internecie nie znalazlam nic ciekawego lub mi sie nie udalo - albo nie potrafie ;-)
aska
2007-12-06
10:12:56
Email
no cóz temat widze nie cieszy sie specjalnym zainetesowaniem ale to nic. Wczoraj przeszlam po kwiaciarniach (w jednej z nich najchetniej bym zamieszkala) i mam juz kilka wariantow dekoracyjnych, tzn mam kilka pomyslow na udekorowanie stolu wigilijnego.
ciekawa
2007-12-06
21:03:37
Email
Ja na jedną z imprez-to chyba były Andrzejki powykładałam wszystko suszonymi liśćmi-suszyłam je w książkach:) Na stole mozna tez poustawiać malusie świeczuszki lub jak mało miejsca na jakimś świeczniku i troche kolorowych gwiazdek. Janie też wyglądają takie bombki robine z patyczków i innych nietypowych elementów-kilka takich bombek i juz jest na czym oko zawiesić.
pinkie
2007-12-07
07:59:10
Email
Ja zawsze próbuję udekorowac czymś stół wigilijny, ale potem okazuje się, ze nie ma miejsca na wszystkie potrawy i talerze, i trzeba wszystko zdejmować. Można trochę posrebrzyć lub pozłocić sprayem orzechy włoskie, szyszki i porozrzucać na stole. Ładnie też wyglądają mini gałązki świerku przy każdym talerzu. Zazwyczaj na środku stołu stoi mini stroik (z naturalnych gałęzi)ze świecą i bombkami , a na złotym talerzu leży opłatek.Tylko tyle udaje się zmieścic na naszym stole,przy którym zasiądzie 15 osób
Goga66
2007-12-07
09:31:45
Email
Mam ten sam problem cp Pinkie. Na środku zazwyczaj nieduży stroik ze świecą. Na talerzach można położyć przewiązane wstążką w motywy świąteczne serwetki z zatkniętą gałązką jodły czy świerku lub dowiązaną małą bombeczką. Ja kładę zawsze np biały obrus a na środku na skos czerwoną lub zieloną dużą serwetę z motywami świątecznymi. Lub odwrotnie - ciemny obrus z motywami a na środku dużą kremową serwetkę na ukos z delikatnym motywem. Ale do tego drugiego rozwiązania potrzebna jasna zastawa - ja mam kremową. No i serwetki na talerzach muszą powtarzać któryś z kolorów obrusów
Goga66
2007-12-07
09:32:40
Email
Serweta po środku musi być kwadratowa ew. okrągła.
polishgirl
2007-12-08
14:42:15
Email
http://www.we-dwoje.pl/dekoracja;swiatecznego;stolu,artykul,1483.html
Wikusia
2007-12-09
11:33:07
Email
Ja w tamtym roku ustroilam tak jak widac na zdjeciu, ale musze zaznaczyc ze nie stawialam zadnych potraw na stol tylko podawalam bo slot troche za waski. Ale jest wiele gazet ktore pokazuja jak mozna pieknie ustroic musisz tylko poszuac. Zreszta kazdy ma inny smak i gust, nie kazdemu podoba sie to co innemu.

noemi
2007-12-11
19:55:55
Email
szukam i szukam i okazuje się, że nie mam żadnego zdjęcia, na którym byłby widoczny nasz stół wigilijny. znalazłam to zrobione w pierwszy dzień świąt, puste nakrycie. uwielbiam prostotę. zawsze śnieżnobiały obrus, lniane serwety i pachnąca zieleń
noemi
2007-12-11
20:03:26
Email
nie mogę załączyć zdjęcia. spróbuję później
Goga66
2007-12-12
12:51:09
Email
Znalazłam artykuł na ten temat. Może autorka coś podpowie czym dekorować stół wigilijny
aska
2007-12-13
10:52:38
Email
zakupilam juz super wieniec (z naturalnych owoców) w mojej ulubionej naturalnej kolorystyce (rozne odcienie brazu, "zgnila" zielen itp) w srodek wstawiam jasne, kremowe, dlugie swiece (4 sztuki). Na calosci stolu porozkladam paleczki cynamonu i zamowilam tez w kwiaciarni pierscienie na serwetki zrobione z wstazki i dodatkow np suszony anyz. To wszystko na bialym obrusie. Mam nadzieje, ze moj pomysl sie sprawdzi, ze bedzie wygladalo ladnie. Zastanawiam sie tez nad dodaniem galazek jemioly aby rozweselic stol zielenia

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum