szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Krem pod oczy?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ewka25
2007-11-04
Email
Hej, kobitki. Ostatnio zauważyłam pod okiem nową zmarszczkę-macie może jakiś wypróbowany krem pod oczy?Nawilżający?Przeciwzmarszczkowy? Mam 32 lata, starość się zbliża... Proszę o rady, jestem w stanie wydać więcej kasy, żeby tylko byc zadowoloną z efektu.Wuem, że zmarszczki nie znikną, ale może choć będą mniej widoczne...
ciekawa
2007-11-04
12:12:51
Email
Ja używam AA prestige po 35 roku-tak profilaktycznie:)-jest w pompce i bardzo fajny-może spróbuj
noemi
2007-11-04
23:16:58
Email
Ciekawa, nie polecam używać kremów aż tak profilaktycznie. co dasz skórze po 30? krem po 50?:) skóra się przyzwyczja, proponuję zacząć od czegoś słąbszego. co do drogich kosmetyków, polecam juvene i chanel pod oczy. sama miałam kiedyś próbki, na kupno kremu się nie zdecydowałąm, bo jakoś ponad 200 zł na krem nie umiałam wydać:) polecam dermike.
dodka591983
2007-11-05
19:09:15
Email
Ogladalam na tvn sytle salon pieknosci. prowadzace mowi8ly e kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe to sciema, gdyz sa o wiele slabsze niz krem do twarzy tej samj firmy, wniosek byl taki ze lepiej kupic jeden krem i smarowac cala twarz niz wydawac pieniadze na dodatkowy pod oczy.
ciekawa
2007-11-05
19:44:23
Email
Moze i racja z tym nieprzesadzaniem:) kupiłam bo po ciaży potrzebowałam silnego zastrzyku dla skóry-nastepnym razem kupie właściwy.
noemi
2007-11-06
06:29:33
Email
Ciekawa, teraz ja się zastanawiam, czy jednej mocniejszej kuracji nie zastosować:) przydałąby się odnaowa biologiczna:)
Goga66
2007-11-06
11:43:21
Email
Noemi, to do kosmetyczki. Nie jest rozwiązaniem stosowanie kremów dla starszych kobiet. To nie jest mocniejsza, to jest inna kuracja. Szkoda twarzy na to. Miałam koleżankę 2 lata starszą w pracy. Kiedy miałam 28 ona 30 i od lat stosowała kremy dla pań w zaawansowanym wieku czyli moim obecnym hehe. Mnie namawiała na takie kuracje. Powiedziałam jej, że po 30-tce zacznę smarować się kremami. Szczerze mówiąc do dziś robię to nieregularnie. Moja matka robiła tak samo do 50-tki. I wygląda na 10 lat mniej. Ja prawie nie mam zmarszczek. Niedawno spotkałam tę koleżankę - ona wygląda 15-20 lat starzej niż ja. Staro na swój wiek. Może to kwestia genów a może jednak kosmetyki pielęgnacyjne to taka chemia, którą trzeba uważnie dobierać i z umiarem stosować.
Goga66
2007-11-06
12:03:35
Email
Przy tym odnowa biologiczna dla matek karmiących powinna raczej polegać na uzupełnianiu brakujących mikroelementów w organizmie a nie oszukiwaniu w postaci wygładzania dość powierzchownego kremami. W tym okresie wszystkie wyglądamy gorzej, bo odbija się na twarzy zmęczenie. Z radykalnymi kuracjami trzeba jednak czekać na zakończenie karmienia. Polecam wczasy spa, na jakich byłam. Właściwie były to wczasy z odchudzaniem ale przede wszystkim ruchem i kompleksem SPA. To dobrze robi. Ja jadłam normalnie. Nadal jednak widzę po sobie zmęczenie wynikające z obowiązków macierzyństwa.
noemi
2007-11-06
15:24:15
Email
Goga, żartowałam tylko:) nie używam kremów do dojrzalszej skóry niż moja, bo po prostu nie chcę atakować jej zbyt mocnymi składnikami. moja kosmetyczka mi zwiała, może znasz jakąś dobra? najlepiej na mokotowie lub ursynowie. chcę się oddać w sprawdzone ręce
Goga66
2007-11-06
16:15:39
Email
Niestety nie znam. Ze sto lat nie byłam u kosmetyczki :) Ceny ostatnio mnie powalają i zniechęcają. Nie stać mnie na 3-5 zabiegów po 300 zł albo więcej a pojedyncze raczej niewiele dają chyba, ze czyści i nawilża się skórę
MatkaPolka
2007-11-06
21:59:29
Email
Hej, ja sobie zrobilam domowa kuracje jak u kosmetyczki:peeling enzymatyczny a potem kwas owocowy 25% (nie ma przeciwskazan dla karmiacych,bo jest to delikatna mieszanka kwasow), od czasu do czasu maska algowa i mam swieza buzke bez zmarszczek. Ostatnio moja znajoma,ktora mnie odwiedzila w mieszkaniu na widok zdjecia z moja kolezanka (ktora jest w moim wieku,ale troche zmarszczek juz ma),spytala czy to ja z moja mama :DDDD Acha, te wszystkie rzeczy mozna kupic na allegro-sa to te same preparaty,ktore stosuja kosmetyczki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum