szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Paznokcie żelowe w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika
2005-04-17
Email
Jestem w 30 tygodniu ciąży chcę zrobić sobie paznokcie żelowe, czy ktoś słyszał coś o szkodliwym działaniu tego zabiegu u ciężarnych?
anya
2005-05-08
21:33:48
Email
...przed zajściem w ciążę miałam paznokcie akrylowe ,jednak już na początku ciąży odpadły - podobno w niektórych przypadkach sztuczne paznokcie odpadaja na skutek przemian hormonalnych ....moze warto poczekac do urodzenia dzidziusia
magdalena
2005-05-15
09:58:46
Email
do aniki.moja droga ja mam kurs zrobiony na paznokcie zelowe i cala ciaze chodzilam w tipsach i nic sie nie dzialo.po ciazy a corka ma 5 mc zdjelam na 2 mc wiadomo kapanie i brak czasy na uzupelnianie ale teraz znowu mam moje ulubione pazurki.takze moim zdaniem rob dowoli.
Aśka
2005-07-12
14:54:19
Email
Magdalena!!! mam pytanko, jako ekspert w tej dziedzinie moze pomożesz, doradzisz. Zawsze miałam zadbane, długie paznokcie. Swoje! potrafię sama je pielęgnować, więc nie było potrzeby korzystać z usług kosmetyczki (no raz - do ślubu). Teraz też chciałabym mieć znowu długie i malowane, ale... brak czasu... co byś doradziła aby zrobić? żelowe, tipsy, może znasz coś jeszcze o czym ja nie słyszałam. Zależy mi na tym aby były w miarę trwałe, wiesz ciągłe mycie garów, itp itd. Jeśli już nie ma możliwości zapobiec niszczeniu paznokci przez wodę będę uzywać rękawic oby tylko nie trzeba było często malować.
kitka
2005-08-14
09:25:07
Email
anika, ja mam tipsy i potem uzupelnienia zelowe co 2 tyg(tak szybko rosna dziady;-) Nic mi sie z nimi nie dzieje - póki co a tez raczej nie powinny być szkodliwe same tipsy. Może klej? ale jest go tak znikoma ilość, ze myślę, ze bardziej woda z kranu albo marchewka z azotanami zazywane codzinnie mogą być bardziej szkodliwe;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum