szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Ives Rocher - doradzcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gumi_jagoda
2007-09-20
Email
co sadzicie o tej serii Yves Rocher - Spa Energie Vegetale ? ? ? na codzien nie stac mnie na iwrosze, ale zbizaja sie urodzinki siostry. a w sieci jest reklama o 40% znizce na produkty z tej serii http://www.yr.hangalee.com/ przegladalam w Internecie i wyglada zachecajaco, stosowalyscie moze juz te produkty???
dodka591983
2007-09-20
21:49:23
Email
JA kupilam kiedys pare kosmetykow z tej firmy i z zadnego nie bylam zadowolona. Uwazam ze ta firma jest przereklamowana a za ta cene ich mozna naprawde kupic dobre kosmetyki w sklepie.
pinkie
2007-09-21
07:45:00
Email
Mnie się tylko podobają ichnie perfumy, zielona herbata - sa trwałe. Trwalsze niż Elizabeth Arden o tym samym zapachu. Reszta kosmetyków które próbowałam była bardzo przeciętna, choć ładnie pachniały.
majka_76
2007-09-24
21:03:38
Email
hej! Ja od dawna kupuję kosmetyki tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Używam i kremów, balsamów i in. i na mnie "działają". ten krem ujędrniający spa miałam i jest bdb: dobrze napina i wygładza, ale trzeba stosować naprawdę regularnie, tzw. reżim stosowania ;)Ale wiesz, do niczego nie namawiam, bo tyle opinii ile klientek. Ja mogę być zadowolona, ale kto inny nie. Więc musisz zaryzykować, aby się przekonać, czy tobie te kosmetyki pasują. Aha, opłaca się zamawiać u nich drogą pocztową (tzn. jak jesteś klientką stałą), bo mają mnóstwo promocji i gratisów (naprawdę porządnych).Nie ma również wymogu zamawiania z każdego przysłanego przez nich katalogu. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum