szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Zmarszczki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2007-08-10
Email
Dziewczynay, ale mam problem. Odkryłam zmarszczki u siebie ha ha ha!!! będąc na urolpie opaliłam twarz i wyszły mi przy oczach białe kurze łapki. Po powrocie od razu pobiegłam po krem przeciwzmarszczkowy. Kupiłam Garniera taki czerwony. Może możecie polecić coś innego.Help!!!
Kamila
2007-08-13
14:34:07
Email
Kochana, nie stresuj się tak :) i nas to kiedyś musi dopaść haha tylko czemu tak wcześnie, prawda?? Wiesz co, ja stosuję ten nowy krem z AVON'u z serii ANEW - jeden na noc a drugi na dzień.. nie pamiętam nazwy, napiszę wieczorkiem jak będę w domku, bo teraz ciężko pracuję ;-P a kremik jest super! Ekstra wygładza skórę i wydaje mi się, że działa przeciwszmarszczkowo :-)
sylwetka
2007-08-13
20:53:31
Email
Dzięki za wpis,bo zmartwiłam się,że albo tu takie młode-bezzmarszczowe towarzystwo albo zbyt wstydliwe by się do tego przyznać he he he
ciekawa
2007-08-14
07:57:19
Email
Sylwetka przede wszystkim rozjaśnij skórę wokół oczu-każdy ma zmarszczki mimiczne ale opalone wyglądają paskudnie!! Jeszcze bardziej sie uwidaczniają. Mocna opalenizna przez to zawsze dodaje kilka lat.
sylwetka
2007-08-16
10:46:39
Email
Hmm a byłam ostatnio taką bladziną,że wstyd. Opaliłam się na ładny brąz, tylko ta buzia. Kupiłam sobie serię z Eveline, super. Czasami zmarszczki są bardziej, czasami mniej widoczne. Z drugiej strony myslę sobie, że może to i dobrze,że tak się stało. Injaczej nie zwróciłabym uwagi na pojawiające się zmarszczki. Ech, ale cóż zmarszczki dodają uroku, charakteru. Lubię takie pomarszczone starością buzie kobiet-babuń,są urocze.
morwa
2008-03-19
10:06:28
Email
Nie przejmuj się zmarszczkami, tylko pij dużo wody mineralnej, aby nawilżyć się od środka, u mnie ,odkąd zaczęłam popijać spore ilości wody nestle, wygładziły się zmarszczki i cerę mam ładniejszą.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum