szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - ciuszki xxl - gdzie kupujecie??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2007-08-07
Email
Mam pytanko. Mam straszny problem z zakupami..jeśli chodzi o ciuchy. Otóż w moim mieście nie ma sklepów z ciuchami w rozmiarówce powyżej 42..a i o ten trudno. Pytanie kieruję w sumie do dziewczyn z Trójmiasta i okolic. Często jeżdżę do Matarni - ale nie wiem w jakich sklepach szukać. Poradźcie mi - nazwy sklepów, miast. Proszę. głównie woj.pomorskie.
Agness
2007-08-08
23:17:41
Email
Rozmiar 42 to xxl??
21Aneta
2007-08-09
08:54:27
Email
Agness.. chodzi mi o duże ciuchy - xxl - 46, 48. A w sklepach ciężko o ciuchy nawet w rozmiarze 42. Bo ja noszę bluzki 42, 44 ale spodnie od 46 - bo taki kufer mam duży :)
Migotka
2007-08-09
12:00:54
Email
Anetko kochana ja jestem z Gda,ale niestety nie potrafię Ci pomóc, nigdy nie rozgladałam się za wiekszymi rozmiarami... hmm...ciężka sprawa, ale mysle ze może na Gildii mogla byś sobie coś znaleźdź chociaz nie gwarantuje,tak jak pisałam wcześniej nie orietuje sie w tym temacie...Qrcze też czesto jestem w Matarni, szkoda ze sie nam nigdy nie udało spotkać.Powiedz mi Anetko czy nadal masz w palanach podjęcie studiów w Gda,a jesli tak to gdzie?Pozdrawiam Ciebie bardzo,bardzo mocno i ucałuj ode mnie Dominisia.Napisz prosze w wolnej chwili co u niego,wstaw kilka nowych fotek swoich i Małego przystojniaczka. Na pewno wydoroslał,wypiekniał i zrobil nie przemadrzały :)Duża buźka ode mnie i Alusia.
21Aneta
2007-08-09
12:44:30
Email
Witaj Migotko. No niestety studia odkładam do przyszłego roku. Ale wtedy już na bank pójdę. Po prostu w tym roku nie jestem zdecydowana iść, nie wiem jak z finansami. Zresztą nawet nie wiem na co bym chciała pójść. No i już sierpień... A zdjęcia małego postaram sie wkleić jak najszybciej. Buźka. Pozdrawiam.
mayasun
2007-08-11
19:29:33
Email
Na allegro można kupić, no ale tam nie przymieżysz. W lumpach można dostać. Ja ostatnio w dostawie miałam 3-4 pary spodni w rozmiarze 46 i w rewelacyjnym stanie. Moja znajoma nosi też taki rozmiar i cieszy się, że może u mnie "spod lady" kupić. Jestem z Gda, więc jakby co, to zapraszam :)
pinkie
2007-08-28
13:09:13
Email
Świetne ciuchy w dużych rozmiarach widziałam w Kappahl - jest w Gdańsku i w Gdyni. WIem, drogie, ale teraz do 30sierpnia sa przeceny!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum