szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - CERA MIESZANA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-07-09
Email
Pomocy!!!Zaczelam sie swiecic gdzieniegdzie,co wprawilo mnie w poploch,jako ze dotad moja cera miescila sie pod etykietka"normalna".Zdaje sie,ze teraz mam jak nic cere mieszana i nie bardzo umiem sobie z nia poradzic.Czy znacie jakis dobry krem,ktory by tu zaradzil?Dodam,ze prawie wcale sie nie maluje,chodziloby mi o krem na dzien,ktory by mi te swietlistosci wyeliminowal;)Heeeelp!!!:)
ciekawa
2007-07-09
18:15:19
Email
Ja mam mieszaną-trądzikową. Używam kremów nawilżających a nawet tłustych bo ta cera ma tendencje do przesuszania i dlatego potem sie świeci-wydziela sebum dla ochrony wysuszonej warstwy. Może u Ciebie to przejściowe(???) Musisz koniecznie oczyścić buzie, piling, maseczka ekstra nawilgacająca-może sama sie unormuje(rady mojej kosmetyczki). W każdym razie nie wolno jej wysuszać bo to skutkuje produkcją jeszcze więcej sebum. Możesze szpróbować z kremami likwidujacymi nadmiar sebum ale....ja po zastosowaniu jednego kremu miałam maske na buzi-tak sie wysuszyła. Moja kosmetyczka radzi traktowac cere tłusta i mieszana(z tłusta) jak suchą. Im bardziej sie je nawilża tym mniej muszą produkować sebum samoistnie. Acha na tłuste partie niezbyt działaja pudry w kamieniu-lepsze sa sypkie. I spróbuj z husteczkami do zciagania sebum bez naruszania makijazu-tutaj mogę polecic Qlinic-rewelacja.
kasiarys7
2007-07-09
18:59:51
Email
Ja też mam cere mieszaną-trądzikową.Taki już mój urok i zastanawiam się dlaczego matka natura wybrała właśnie mnie ? Ale tak widocznie ma być i cere jak bibułka ma się chyba tylko na zdjęciu - po retuszu .No są wyjątki.Wszyskie nie możemy mieć cery na 5+.Długo szukałam odpowiedniego kremu i wkońcu się udało VICHY NORMADERM - strzał w 10.Jestem bardzo zadowolona.Teraz poszukuje dobrego kremu pod oczy bo to już chyba trzeba zacząć się rozglądać za takim kosmetykiem hihihi...nawilżającym...W aptece można dostać próbki kremów Vichy.Ja osobiście jestem zadowolona może mniej z ceny no ale przecież kremu nie kupuje się codziennie.
dodka591983
2007-07-09
21:53:34
Email
Asiu ja tez mam cere mieszana i tak samo dlugo szukalam dobrego kremu az w koncu znalazlam. Jest to krem niemiecjiej firmy BeBe do cery mieszanej. Nie wiem czy w Polsce mozna dostac go, moze w drogerii rossmann albo moze ktos sprowadza na rynek do sprzedaz. Jest niedrogi (tu kosztuje kolo 4euro) uzywam go codziennie i jestem naprawde zadowolona. Jesli chodzi o Vichy w moim przypadku sie nie sprawdzily te kosmetyki. Zaprzyjazniona farmaceutka powiedziala mi, ze te kosmetyki nie sa warte swojej ceny i bynajmniej ja osobiscie pare wyprobowalam i potwierdzam te slowa,bo prawda mijala sie z tym co mowili w reklamach. Kasiu jesli Tobie przypasowal krem z Vichy to ciesze sie, bo ja jestem niezadowolona.
kasiarys7
2007-07-10
08:15:54
Email
Osobiście znam tylko ten jeden krem Vichy innych nigdy nie używałam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum