szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - wlosy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodka591983
2007-06-24
Email
Dziewczyny mam do was pytanie. Od jakiegos czasu strasznie wypadaja mi wlosy. Calymi garsciami przy myciu czy czesaniu. Gdzies przeczytalam ze moze byc to skutkiem karmienia piersia. Czy ktoras z was ma podobny problem
Julia
2007-06-24
14:36:04
Email
Dodko a ile jesteś po porodzie? Wypadanie wlosów to akurat naturalny stan po ciąży. W ciąży pod wpływem hormonów włosy mniej wypadają, gęstnieją, stają się piękniejsze, a po porodzie, kiedy poziom hormonów drastycznie spada, włosy zaczynaj`ą wypadać i to podwójnie, bo wypadają te, które normalnie miałyby wypaść i te, które miały wypaść jak byłaś w ciąży. Nie martw się, to niedługo minie. Podobno jakieś ziółka można na to pić, ale nie pamiętam jakie :o( Skrzyp?? Ale pewna nie jestem.
dodka591983
2007-06-24
18:03:50
Email
jestem 5 miesiecy po porodzie
weridiana
2007-06-24
22:32:28
Email
To mają prawo ci tak wypadać mi wypadały przez dwa miesiące wyciągałam garściami a z przodu porobiły mi się "zakola" ale potem samo wszystko wróciło do normy.
kasiarys7
2007-06-24
22:36:21
Email
Dodka to mamy ten sam problem.Mam nadzieje że łysa nie zostanę...Szok jak można tak szybko tracić włosy...jutro lece po skrzyp mam nadzieje że mi pomoże bo jak nie..
aneta76
2007-06-24
23:08:58
Email
Mi włosy zaczęły wypadać jakieś 6 lub 7 miesięcy po porodzie. Trwało to gdzieś do roczku mojej córki. W tym czasie ścięłam się prawie na jeżyka, żeby nie było tak widać rzadkich włosów, a także żeby nie obciążać ich dodatkowo piankami, lakierami, suszarką. Tylko mycie, odżywka i fryzura schnie sama. Potem włosy zaczęły stopniowo gęstnieć i teraz( 2,5 roku po porodzie)mam ich wprawdzie mniej niż przed ciążą, ale dużo więcej niż wtedy, gdy masowo wypadały.
aneta76
2007-06-24
23:10:39
Email
Aha dodam, że karmiłam tylko 2 miesiące, także wypadanie włosów z karmieniem piersią nie ma raczej za wiele wspólnego...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum