szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - żegnaj brzuszku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2007-06-10
Email
http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/zegnaj-brzuszku świetna stonka, gorąco polecam. sorki,żenie umiem ustawić bezpośrednio linku, ale poradzicie sobie, nie?
agnieszka74
2007-06-11
15:51:52
Email
Żegnaj brzuszku..
Goga66
2007-06-12
11:16:45
Email
Jest jedno skuteczne i dość proste ćiwczenie, o ktorym nikt w internecie nie pisze. To jest kreślenie nogami całego alfabetu. Na leżąco (można tez podeprzeć się łokciami wyciągamy nogi z leciutko ugiętymi kolanami (by nie narażać kręgosłupa) i staramy się nakreślić w powietrzu cały alfabet. Kiedyś kiedy zaczynałam dochodziłam do g, potem 3-4 alfabety swobodnie kreśliłam. Czym niżej kreślimy tym trudniej.
basienka25
2007-06-13
12:35:12
Email
Goga, fajne to ćwiczenie:) Dzięki.Zrobiłam wczoraj 1,5 alfabetu, a dziś tak mnie bolą mięśnie brzucha:)Ale lubie to uczucie:)
jaagan
2007-08-18
11:03:25
Email
Dziewczyny a macie coś na ŻEGNAJ WIELAK DUPO I BIODERKA??? Przyznam, że jestem równy miesiąc po porodzie i po brzuchu nie ma śladu. Jak stanę bokiem to jestem płaska jak przed ciążą. Priblem zaczyna się kiedy staję przodem do lustra:-( POMOCY!!!
ciekawa
2007-08-18
20:28:53
Email
Kochaniutka na plecki , nogi ugięte lekko rozstawione i pupa do góry-cała napięta przy opuszczaniu też. Stanie w rozkroku w półprzysiadzie i pupa do góry napinać-kilka dni i zauważysz różnicę:)Przy okazji ćwiczeń napinaj mięśnie kegla-też przyda sie wzmocnić:)
agnieszka74
2007-08-19
12:05:28
Email
jaagan to dopiero miesiac..jeszcze mozesz zgubic. Mi znowu zadek i biodra spadły a brzuch został. Ale to juz wymaga cwiczeń..
bea1978
2007-08-20
10:55:50
Email
Jaagan moze wyda ci sie to dziwne ale moje biodra po porodzie (10 miesiecy) ciągle sie wstepują!! Nie wiem czy zrozumiałas co chcialam ci napisac ale chodzi o to ze biodra w czasie ciazy rozchodza sie na boki, dupka staje sie szersza, w miednicy robi sie miejsce dla maluszka. No i mówią ze do 6 miesiecy po porodzie wszystko wraca do normy. Ja jestem przykładem na to że trwa to dłużej, bo normalnie odczuwam ból przy "schodzeniu" sie bioderek.Dopiero niedawno weszłam w swoje spodnie z przed ciąży, fakt że to moja druga ciąża i trochę gorzej jest wrocic do siebie. Tak więc wytrwałości, no a cwiczenia oczywiscie nie zaszkodzą :)A płaskiego brzuszka to tylko pozazdroscic :) Pozdrawiam
jaagan
2007-08-21
12:05:16
Email
Dzięki wam dziewczyny. Ciekawa od tych twoich ćwiczeń bolą mnie wszystkie mięśnie ale oznacza to że chyba działają :-) Na pewno nie przestanę ćwiczyć. Ale najbardziej się ucieszyłąm kiedy przeczytałam o tych wstępujących się biodrach. Mam nadzieją że mnie to nie ominie. No a póki co pozostaje mi chodzić bokiem bo w takiej pozycji wyglądam najbardziej reprezentacyjnie :-)
sylwetka
2008-03-05
22:59:36
Email
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11
agnieszka74
2008-07-20
15:29:49
Email
talia osy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum