szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Pytanko...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2007-06-08
Email
Hej dziewczyny, ja wiem - problemowa jestem z tymi tabletkami, bo temat będzie znowu o nich... Po Cilestach miałam przerwę 2 miesiące w braniu jakichkolwiek tabletek. Brałam je dosłownie tydzień czasu i odstawiłam, bo głowa mi pękała. Teraz zaczęłam brać Logesty. I niby wszystko super, tylko cały czas piersi mnie bolą... A dzisiaj naciskając na nie mocniej zauważyłam małe kropelki płynu(?). Nie wiem co jest grane. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Acha...Do gina idę dopiero za kilka dni, a do tego czasu chciałabym wiedzieć o co tu chodzi, czy to normalne, jeśli nie, to czemu tak się dzieje. Buziaki.
Magdalenka
2007-06-09
14:05:56
Email
czesc monika. mysle ze niedobrze tak skakac z pigulkami bo to w koncu dla organizmu szok. poza tym, czesto bywa tak ze potrzeba ok 2 miesiecy zeby sie organizm przyzwyczail do hormonow i choc na poczatku jest zle, to po jakims czasie sie wszystko uspokaja. ja tak mialam przy ostatnich pigulkach, przez pierwsze chyba 2 opakowania mialam jakies plamienia ale pozniej sie wszystko unormowalo. do twoich objawow sie chyba dolozyly ostatnie choroby, antybiotyki (pamietam ze dosc mocno chorowalas ostatnio?). zastanawia mnie tylko ten wyciek z piersi. mnie sie to nigdy nie zdarzylo, wiec nie wim za bardzo co to znaczy. na opakowaniu nie jest napisane nic na ten tamat? pewnie jest o bolesnosci piersi, moze to tez? a moze po tych czestych zmiaanch, odstawainiach, przerywaniach jestes w ciazy? tak naprawde to tylko lekarz ci pomoze, my mozemy tylko gdybac i ewentualnie powiedziec jakie przypadki znamy, to wszystko niestety. mysle ze koniecznie powinnas zrobic badanie hormonow przed wybraniem tabletek. sprobuj moze 3fazowych, podobno sa lepiej tolerowane przez organizm. acha, i chwala yaz albo yasmin. pozdrawiam, magda
MoNiSiA
2007-06-10
00:52:35
Email
Magda, dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście chyba liczyłam na to, że ktoś może mieć podobny przypadek i zechce się z nim podzielić. Ja osobiście również nie spotkałam się z taką historią. No nic, pozostaje mi tylko czekać na wizytę u lekarza, ale nie wiem czy ona tak szybko się odbędzie, ponieważ rozpoczęłam pracę i nie znam jeszcze najbliższego grafiku. Co do badań hormonalnych, to niestety, ale lekarze bardzo rzadko dają na nie skierowanie. Najczęściej przepisują kolejne tabletki i mają nadzieję, że teraz będą dobre, a jeśli nie, to przepiszą inne. Mam nadzieję, że wszystko ok będzie. Dzięki jeszcze raz za odpowiedź. Pozdrowienia i buziaczki dla Julci.
Magdalenka
2007-06-10
13:47:14
Email
dzieki za pozdrowienia dla juli, my rowniez pozdrawiamy jule ;-) acha, moja jula bedzie miala siostrzyczke lub braciszka w pazdzierniku, we wtorek okaze sie czy to baba czy chlop. z tymi skierowniami to fakt, mnie w mojej karierze pigulkowej nie zdarzylo sie zeby ktos kazal mi to badac, bylam na nich z przerwami ok. 8 lat. owszem, proby watrobowe jak najbardziej, ale hormony to juz nie. glupota. gratuluje pracy i chyba szczes;iwa jestes bo sie wszystko uklada, przynajmniej tak widac z wpisu. oprocz pigulek czywiscie :-0 pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum