szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Celulit


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
filipinka
2007-06-08
Email
heelp..ratunku...lato już się na dobre pojawiło,a ja nawet nie mogę sukienki ząłozyc,nie mówić już o stroju kąpielowym, czy szortach, Mam tak potornie widoczny selulit ze szok.nawet jak ubiore cieńkie spodnie to odznacza sie od dosc wyraznie.Blagam proszę skomlę pomówznie mi i dorazdzcie jak sie tego paskudztwa pozbyc
pinkie
2007-06-08
14:16:08
Email
Hmm obawiam się, ze bez wizyty u kosmetyczki/masarzysty się nie da pozbyć dużego cellulitu. ALe zastanów sie, czy nie jest to niepotrzebny kompleks, którego mogłabyś się pozbyć. Daj spokój, większość kobiet ma cellulit i jakoś musi sie pokazywać na plaży. Plaza jest po to, zeby się opalać, zeby pływać i dobrze się bawic, a nie żeby wyglądać. Nie możesz założyć sukienki?? Chyba krótkiej i obcisłej. Ale pod dłuższą, lnianą celulitu nie widać.
pinkie
2007-06-08
14:18:52
Email
I lepiej nie noś cienkich spodni, jeżeli tak cię to razi. Załóż takie, pod którymi nie widać.
pinkie
2007-06-08
14:33:55
Email
Acha, ja jeszcze jak chcę się dowartościować, to patrze na nastolatki - one jeszcze nie były w ciąży i nie rodziły, a bez krępacji wywalają brzuszyska i prawie całe pośladki nad spodnie ;) Nabieram większej pewności siebie ;)
filipinka
2007-06-08
17:47:04
Email
Wiem Pinkie,że masz rację,ale jest na rynku tyle kremów, czy myslisz,ze one sa nieskuteczne, może znacie jakiś sprawdzony i godny polecenia.Mam okropne kompleksy z tego powodu, aż mi się chce płakać, dlaczego tak mnie ta ciąża zniszczyła, o rozstepach to juz nawet pisac nie będe, bo wiem,ze tego nie usunę ale myslałam ze celulitu mozna sie pozbyć...boże....
pinkie
2007-06-09
21:11:03
Email
W rossmanie jest teraz darmowa gazetka: skarb nr8, tam jest o sposobach zwalczania cellulitu

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum