szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - BIO-CLA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-10
Email
czy któraś z was używała tabletek BIO CLA. nie są zbyt tanie wiec chce wiedziec czy chociaz skuteczne a moze radzicie jakies inne.
ciekawa
2007-04-10
19:12:16
Email
Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do takich specyfików. Po pierwsze poszukaj w aptece innych preparatów z chromem a zobaczysz ze to samo można kupic o wiele taniej. Inna sparwa, ze aby chrom działam na apetyt i zmniejszał chęć na słodycze trzeba by go zjesc dużow więcej niz tam piszą na opakowaniu-w kwadransowych grubasach kiedys robili taki ranking tych "cudownych tabletek" mówili właśnie o tych o które pytasz i innych podobnych. Jeśli mogła bym Ci coś doradzić-nauczona doswiadczeniem mamy (ona ciągle cos wynajduje) to lepiej popytać o coś co wspomaga pozbywanie sie toksyn lub reguluje prace jelit. Czyli wszelkiego rodzaju chrebatki zielone, kwasy jabłkowe itd. Jest tego na rynku masa-masz w czym wybierac. Ten bio-cla jest z herbata zielona o ile dobrze kojarze wiec zapewne nieco wspomaga ale popatrz za czymś tańszym-tylko porównaj składy i ilosc środka w kapsułce i dawkowanie-czesto zupełnie to samo a cena zupełnie inna.
Basia.26
2007-04-11
07:31:58
Email
kiedyś czytalam wypowiedz dietetyka, ze takie specyfiki sa dobre i widac ich efekty, ale wyłącznie u osób na ścisłej diecie, czynnych sportowo, i miał tu na myśli typowych sportowców, u których organizm jest "wytrenowany", oczyszczony, gdzie powtarzający się wysiłek fizyczny i przestrzegana dieta współgra z takimi tabletkami. u osoby zaczynającej się odchudzać, srednio aktywnej sportowo- marne szanse na zaobserwowanie poprawy. dopóki człowiek sam nie zmusi się do rygoru jedzenia itd, dopóty żadne specyfiki nie pomogą...
ciekawa
2007-04-11
08:31:57
Email
Tak własnie zgodze sie z tym. Bo pomijajac cene czy to by nie było za proste tak łyknac cos i och już efekt-nalezy to traktować jako wspomaganie. choc przyznam ze widziałam kiedyś jakies tabletki na celulut-coś ziołowego i kusiło aby sprawdzic;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum