szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Gynalgin a inny antybiotyk


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Marianka
2007-03-22
Email
hej Kobitki! Czy ktoraś z Was podaczas kuracji Gynalginem stosowała jeszcze jakiś inny antybiotyk. Ja jestem przeziebiona i przyjmuję rovamycine. Wczoraj byłam u ginekologa i przepisał mi Gynalgin. oczywiście z nerwów zapomniałam powiedzieć o Rovamycine. Czy to może mi w jakiś sposów zaszkodzić??
ciekawa
2007-03-22
14:14:34
Email
Jak najbardziej bierz-grzybica dopadła Cie od antybiotyku a gynaldin to nie jest antybityk tylko srodek na grzybki inne takie w pochwie. To standard-wiele kobiet zaraz po dawce antybiotyku dostaje grzybicy i musi leczyć sie globulkami. A w ciaży nie jestes?? bo wiesz w ciązy gynaldinu nie za bardzo wolno mnie wypisywał nystatyne-choc w ulotce ciaze ma jako przeciwskazanie-ale zapewniał ze nie przedostaje sie przez łozysko. Skoro tak reagujesz na antybiotyki(mam identycznie) zawsze do recepty domagaj sie globulek osłonowych(zapobiegaja zmianom ph w pochwie a tym samym grzybkom)
marianka
2007-03-22
14:31:08
Email
Dzięki! Ogólnie jestem przerażona całą tą sytuacją. Te objawy (swędzenie, pieczenie) przylgnęły już chyba do mnie na zawsze. Jestem tym wykończona, non stop jakieś globulki, tabletki. Mój gin mówi, że to od nadżerki. A ja chciałabym mieć wreszcie spokój...
ciekawa
2007-03-22
14:34:16
Email
To ja wypal-mnie pomogło i zrób posiew pochwy moze to jakies paciorkowce a nie grzybki.
marianka
2007-03-22
15:01:17
Email
No właśnie już sama nie wiem co o tym myśleć. Moj ginekolog mówi, że na razie lepiej nic z tym nie robić, ponieważ jeszcze nie rodziłam. Naczytałam się tyle w internecie, że po prostu jestem skołowana...
marianka
2007-03-22
15:14:54
Email
Dodam jeszcze, że bardzo chciałabym mieć dziecko i boję się, że jeżeli będę coś robiła z moją nadżerką to mogę mieć problemy z zajściem.
ciekawa
2007-03-22
16:14:38
Email
ja wypalałam nadrzerke w listopadzie czy grudniu 2005 roku a we wrzesniu 2006 zaszłamw ciaze i nic mi nie jest. Mje koleżanki miałay wypalanki i tez nic sie im nie stało-trzeba sie zastanowic co lepsze wypalic czy ryzykować kolejne ifkecje kóre zmieniaja ph pochwy i wynik cytologii. Acha mnie bardzo pomogła zmiana pynu do mycia na chili(w aptekach)
marianka
2007-03-22
21:47:12
Email
Ja do mycia używam płynu Ziaja, ale zastanawiam sie własnie nad zmianą.
marianka
2007-03-22
22:40:01
Email
Hejka!! A co z tamponami??
ciekawa
2007-03-23
11:40:36
Email
W zadnym wypadku nie używaj w czasie infekcji brr bo pogorszysz sprawe i czesto zmieniaj wkładki-ogólnie jeśli poza okresem też uzywasz.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum